Техпластини МБС: особливості підбору

ГТВ широко використовуються в різних галузях народного господарства. Дані товари служать невід'ємним атрибутом в хімічній і нафтогазовій промисловості, машинобудуванні, будівництві та інших сферах життя. Дані товари виготовляються двома методами - гарячого лиття або штампування і шляхом вирізання необхідних деталей з каучукосодержащіх листів. Техпластини МБС служать основним матеріалом при виробництві гумотехнічних виробів. Вони являють собою гумові або гумовотканинні полотна різної щільності. Найчастіше даний матеріал поставляється у вигляді рулонів. У разі якщо товщина і фізико-механічні властивості зразка унеможливлюють його скручування, виріб поставляється у вигляді стопок.

Техпластины отличного качества на сайте http://www.hrti.com.ua/techplastina/techplastina-mbs.html купить вы можете по хорошей цене.

Рекомендації фахівців

Параметри техпластин та інших гумотехнічних виробів обумовлює ГОСТ 7338-90. Даний норматив обумовлює геометричні характеристики вироби і перелік рекомендованих до використання марок матеріалу. Найчастіше ці вимоги не повною мірою відображають здатність деталей, виготовлених з такого полотна виконувати ту чи іншу роль в конструкції.

Вибираючи техпластини МБС , особливу увагу слід приділяти складу гуми, з якої виготовлені полотна. Він повинен підбиратися виходячи з вимог до експлуатації, що виготовляються з нього деталей. Основними характеристиками, які необхідно враховувати при виготовленні елементів є:

- передбачене умовами використання фізичний впли

Маслобензостойкие гуми відрізняються за показниками жорсткості і рівня еластичності. При рухомому з'єднанні бажано використовувати конструктивні елементи з високим рівнем пластичності і здатністю швидко приймати початкову форму після впливу згинання, розтягування, пластичної деформації.

- рівень агресивності навколишнього деталь середовища

Техпластини МБС і деталі, виготовлені з них, використовуються в різних магістральних трубопроводах, герметичних вузлах і механізмах. Завдяки фізико-механічними властивостями гуми, що йде на виготовлення тієї чи іншої моделі, елемент забезпечує надійну експлуатацію в таких середовищах: бензин, масло, аміак, метан, кислота, луг, озон, вода і ін.

- робоча температура.

Сучасні гуми можуть працювати при температурі від -60 до 200С. Важливо правильно розраховувати і підбирати марку техпластин в відповідно до реальних умов експлуатації. Недотримання цієї вимоги, швидше за все, призведе до швидкого виходу елемента з ладу, що спричинить дорогий ремонт всього вузла. Наприклад, вимога дотримуватися температурного режиму обумовлено властивістю гуми втрачати на морозі свою еластичність, що призводить до руйнування деталі.