Вибираємо комод

Непосвяченому може здатися, що сьогодні комод зжив себе. Що його зоряний час давно пройшов, і що сьогодні частіше використовують шафи. Насправді, комоди стали популярні в першій половині XVIII століття, епохи рококо у Франції. Тоді у кожної красуні було кілька комодів з речами першої необхідності та різними дрібничками. Поступово комод перекочував в усі країни Європи і добре прижився в знатних будинках. Все тому, що був зручний. У перекладі з французької «комод» дослівно означає «зручний».

Купить комод вы можете на сайте https://promebli.ua/komodi.html, бредлагаем вам широкий выбор и доступные цены.

Мало хто міг собі дозволити мати у себе вдома цей предмет меблів. Він вважався символом престижу, а для його виготовлення залучалися кращі майстри. Сьогодні дуже популярні старовинні комоди, але разом з цим виробники шукають нові підходи і рішення. Тому не варто плекати ілюзій щодо популярності комодів. І в XXI столітті вони міцно обгрунтовуються в будинках і квартирах.

Стандартні складові комода:

Цоколі або ніжки.

Стільниця.

Висувні елементи.

Фурнітура.

Плюси комода в порівнянні з шафою:

Функціональність.

Компактність.

Високий ККД.

На що варто звернути увагу при покупці комода?

Розмір. Перед покупкою заміряйте майбутнє «місця проживання» комода. Всі шафки і скриньки в ньому повинні легко відкриватися.

Ширина плінтуса. Вона повинна відповідати ширині зазору між комодом і стіною.

Колір і дизайн. Комод по стилю повинен відповідати іншим елементам інтер'єру.

Матеріал. Комоди бувають з ДСП, натурального дерева або ротанга. Комоди з натурального дерева, як і будь-яка дерев'яні меблі, надають приміщенню значимість і вагомість.

Виділяють три найбільш популярних стилю комодів:

Класичний комод. Містить кілька шухлядок для зберігання речей.

Дитячий комод. Поміщається в дитячих кімнатах. Невисокий, шухлядки і дверцята легко відкриваються. У комоді відсутні гострі кути.

Міні-бар. Відрізняється відсутністю висувних шухлядок. Їх з успіхом замінюють полки.