Вибираємо потрібний тип опалубки

При будівництві монолітних будівель важко обійтися без правильної опалубки. Адже опалубка надає необхідну міцність возводимому будівлі, при цьому витрата матеріалів істотно знижується. До складу опалубки входять плита, рама, ребра жорсткості і необхідний кріплення для всього цього.

Пластиковая опалубка это инновационность, которую мы используем при строительстве.

Опалубку можна виготовити самому, а можна орендувати, але, в будь-якому випадку, це економія часу, плюс підвищена міцність споруди.

Існує кілька варіантів даної конструкції. Вибір матеріалу для опалубної системи впливає на такі факти, як вартість, і в який момент будівництва дана опалубка буде використовуватися.

Конструкція з алюмінію досить міцна і при цьому має невелику вагу, що важливо для процесу доставки на місце будівництва. До того ж, для підвищення міцності, крім алюмінію, в сплав можуть додавати кремній, що теж підвищує міцність. Мінус даних конструкцій - в підвищеній корозії (але при цьому зазвичай наносять спеціальний розчин, що перешкоджає роз'їданню). Знову ж, підвищена гнучкість матеріалу н е є плюсом. Однак, алюмінієва опалубка коштує дешевше інших типів, і, найчастіше, вибір будівельників падає саме на неї.

Опалубка зі сталі дуже міцна, набагато менше схильна до зносу. Виготовляють її, як правило, сталь з домішками цинку, який захищає від іржі. А завдяки методу екструзії, форма виходить легкою. А ось ціна не настільки хороша.

Пластикову опалубку використовують з метою досягнення ідеально рівній поверхні, до того ж цей матеріал інертний (вологонепроникний), що прискорює застигання бетону. На жаль, швидко зношується, але все компенсується гладкістю отриманої поверхні. До того ж, легкістю конструкція володіє незвичайною.

Дерево - класика жанру, як то кажуть. Про вартість говорити не доводиться, це один з найдешевших видів опалубки. Але ось практичності цього виду конструкцій явно не вистачає. Дерево чудово вбирає воду, внаслідок чого, після висихання на розчині можуть виникнути різноманітного роду тріщини. Та й використовувати багато разів таку опалубку не вийде, максимум 8-10 циклів.