​Як встановити стелю Армстронг своїми руками

Простота монтажу та експлуатації підвісних стель Армстронг зумовили їх широке поширення не тільки в торгових, ділових та офісних приміщеннях, але і в житлових будинках. Такий тип стелі дозволяє без будь-яких труднощів монтувати додаткові комунікації (охоронну та пожежну сигналізацію, електропроводку, тощо). Тому привабливим варіантом стає монтаж стелі Армстронг своїми руками.

Смотреть описание Microsoft модель Lumia 950 XL Вы можете на нашем ресурсе.

У чому полягає підготовка до монтажу?

Найпершим етапом є визначення та розмітка горизонталей на рівні обраної висоти для монтажу стелі. Для цього може бути застосований гідравлічний або лазерний рівень, для маленьких приміщень буде достатньо застосування алюмінієвого будівельного рівня.

Установка стель Армстронг передбачає опускання рівня площини стелі не менше ніж на 15 см від найнижчої точки старої стельової плити. З опорою на позначку найнижчого кута проводять горизонтальну лінію по всьому периметру кімнати. Прикріплюється пристінний куточок, торці його підрізають за допомогою ножиць по металу під кутом 45 градусів.

Не менш важлива грамотна розмітка системи підвісної стелі. Щоб стеля Армстронг своїми руками виглядав симетрично, слід знайти його центр. При цьому заміряються всі сторони майбутнього стелі і відзначаються їх середини, за допомогою трасера з'єднуються позначки на протилежних сторонах площині. Там де обидві лінії знайшли своє перетин, буде знаходитися центр стельової поверхні.

Установка профільної системи

Підвіси слід влаштовувати не нижче прикріпленого куточка.

Для зручного кріплення профілів до підвісів їх гачки розгортають в одну сторону.

Здійснюється кріплення по розмітці за допомогою дюбелів.

Здійснюється складання профільного каркаса: на спиці монтується направляючий профіль.

Якщо профіль не має достатньої довжини, за допомогою замка до нього кріпиться інший профіль.

На пристінний куточок кладеться направляючий профіль, виставляється каркасна система за рівнем (для цього застосовуються пружини метелики).

За допомогою замків і замкових прорізів між собою з'єднуються спрямовує і поперечний профіль.