Звукоізоляція: найкраща пара для натяжної стелі

Як відомо, натяжні стелі користуються постійним ринковим попитом. Причин безліч: їх повний перелік приводити немає сенсу. Досить сказати про практичність, простоті у догляді, яскравому і запам'ятовується дизайнерському ефекті, завдяки можливості практично необмеженого вибору в кольорах, фасон і інших параметрів. Але, на жаль, тканинне полотно або ПВХ звукоізоляцію не дають. Виняток можуть становити матеріал мелкоперфорірованного властивості акустичного типу. Тоді проблема занепокоєння від сторонніх шумів, що йдуть від сусідів з інших поверхів, буде мінімізована.

На нашем сайте Симфония естественности и качества, воплощённая в ЖК «Крона Парк» и ЖК «Лесной квартал» в Броварах, поможет вам сделать правильный выбор при покупке квартиры в новостройке.

Звукоізоляція стін в квартирі: сучасні матеріали

Перед покупкою ознайомтеся з переліком матеріалів, які знаходяться в топі переваг і відгуків власників квартир і будинків:

1) мінеральна вата і її модійікаціі;

2) полотна і плити з пробки;

3) пінополістирол;

4) матеріал «Тексаунд»;

5) поролоновий наповнювач.

Однак не можна ігнорувати підготовчі роботи. Вони полягають в тому, щоб встановити спеціально каркас під натяжна стеля і надійно заховати конструкцію. Звуковий бар'єр стане оптимальним на довгі роки.

Установка каркаса

Дюбелі- «грибки», клейові склади, монтаж між напрямними обрешітки - відмінні варіанти для якісного пристосування. Найдосвідченіші фахівці рекомендують використовуватися відразу кілька вище названих способу. Також ви не повинні обходитися без підготовки, інакше цвіль - з'явиться дуже скоро. А з нею боротися дуже складно.

  • Тільки в одному випадку ви не витратите на підготовку: коли стеля пофарбований. Значить, звукоізоляцію роблять відразу.
  • Перш ніж продовжувати далі, вирішите питання з дефектами робочої поверхні стелі.
  • Потім весь утворився сміття повністю зчистити. Тоді процесу закріплення і адгезії нічого не завадить.
  • Далі грунтуйте (антисептичний склад). Знадобиться кілька шарів (від двох до трьох). Приділіть увагу стиках стелі зі стінами і кути.
  • Наступний крок - профілі для монтажу натяжної стелі. Озбройтеся будівельним або лазерним рівнем і шнуром для позначення рівній кордону.
  • А тепер оперативно і акуратно відокремте шматки профілів. Довжину заздалегідь продумайте потрібного розміру.
  • У хід йде звукоїзолірующая стрічка. Її закріплюють до профілю і вже потім до робочої поверхні. Можна підстрахувати дюбелями або саморізами через кожні 10 або 15 см.
  • Не забудьте про точках, звідки будуть йти фіксація для освітлювальних приладів, кабель, елементи кріплення.