Модні тенденції 2017 роки?

Колоніальний стиль в сучасному дизайні, мінімалізм з інтелектуальними нотками і, можливо, класична затишна обстановка? Яким буде інтер'єр в новому році? Які інтер'єрні тенденції 2017 роки?

Після того, як відгримлять святкові феєрверки і вистрілять пробки шампанського, сповіщаючи настання 2017 року, слід звернути увагу на пропозиції, які надихнуть до облаштування домашнього простору і мотивують до позитивних змін.

Інтер'єр для сучасного кочівника
Поклик свободи, втеча від шуму і суєти повсякденного життя в пошуках свого місця в світі, щоб знайти себе поруч з природою ... Рішенням може стати будівництво будинку в лісі або перенесення нестримного духу природи в чотири стіни за допомогою природних елементів і легкого дизайну. В результаті і у звичайної квартири є шанс розкрити у всій красі індивідуальність власника і прагнення до свободи і простору.

Також кольору, що нагадують екзотичні куточки і незвідані землі, сміливо входять в вітальні та спальні. Інтенсивні теплі кольори землі, а також органічні матеріали - дерево, глина, ротанг, мідь або мармур - є переважаючими елементами в наступному сезоні. Хітом буде також мідь і латунь, які, однак, не витісняють модні метали срібло або золото.
Інтер'єрні тенденції 2017 року натуральні матеріали.


Свобода в створенні інтер'єру не передбачає використання всіх рішень для натхнення одночасно, а полягає в спостереженні і пошуку власних рішень. Окремі доповнення, такі як дизайнерське бра або стілець ручної роботи, є яскраві екзотичні елементи, що вводять сучасний акцент в будь-який інтер'єр. І звичайно, завжди актуальна класична елегантність, прикладом якої можуть стати світильники.

М'якість - в пошуках гармонії та розслаблення в інтер'єрі
М'які тканини і округлені форми, теплі і ніжні кольори, які створюють безтурботну атмосферу, вони присутні в кімнатах, які все частіше використовуються в якості місця для відпочинку. А також і для роботи. Ніщо так не розслаблює, як бачення свята - він може проникнути в інтер'єр немов блакитне літнє небо прикрашає штори або декількох м'яких подушок з тканини акварельних малюнків.

Флористичні мотиви не зникають повністю, але стають більш ніжними і не пригнічують своєю присутністю, тонко вказуючи на свіжість, немов розчиняючись в інтер'єрі. Яскравий килим, прикрашений квітами, відбивається від білих і світло-сірих чохлів на диванах або кріслах, так само як і подушки. У створенні, затишної атмосфери 2017 роки менше і м'якше значить краще. Напівкруглі, гармонійні форми, що нагадують символ рівноваги інь і ян, доповнюють дизайн аксесуарами у вигляді ваз або скляних ліхтариків.