​Способи кріплення натяжних стель

Залежно від умов приміщення та типу натяжної стелі, може бути обраний один із способів кріплення:

гарпунний метод (званий також французьким кріпленням);

безгарпунний метод (який також отримав назву голландського кріплення).

У свою чергу, розрізняють два способи голландського кріплення:

клиновий;

кулачковий.

Вы можете воспользоваться профессиональными таможенно-брокерскими услугами, заказав их на сайте https://ccbgroup.com.ua/tamozhenno-brokerskie-uslugi-v-dnepre/ по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Особливості гарпунного методу монтажу

Гарпун кріплення натяжних стель має на увазі наявність привареної по периметру окантовки з жорсткого ПВХ. Це гнучка пластина, яка в поперечному перерізі нагадує за формою гачок гарпуна. Пластина-гарпун вставляється в пази в кріпильному профілі за допомогою спеціального шпателя. Для досягнення необхідного натягу полотна воно повинно мати менший розмір, ніж реальне відстань між стінами (на 7%). Полотно розтягується під дією температури, метод установки натяжної стелі з ПВХ-плівки передбачає використання спеціальної температурної гармати.

Особливості безгарпунних методу

Безгарпунний способи кріплення натяжних стель припускають затиск полотна в багет за допомогою спеціальної планки. Подібно до того, як фіксується тканину в п'яльцях для вишивання, краю нагрітого стельового полотна затискаються на каркасі розпірним профілем. У цьому випадку розмір стелі повинен бути трохи більше, ніж дійсне відстань між стінами (на 10-15 см). Коли полотно заклинюється, краю надається остаточна форма, а надлишки акуратно обрізаються. Специфіка методу полягає у відсутності прихованого багета. Його функцію виконує планка, що оздоблює стелю по периметру.

Чим кулачковий метод відрізняється від клинового?

Суть кулачкового способу кріплення натяжної стелі в тому, що полотно утримується між напівкруглими поверхнями двох «кулачків», що входять в кріпильний профіль. При проштовхуванні шпателем плівки «кулачки» розсуваються, перешкоджаючи її випадання з профілю. Як правило, кулачковий спосіб не застосовують при розмірах полотна стелі більш 200м. Перевищення цього обмеження загрожує провисанням центру щодо країв стелі.