Робимо каркас для стіни з гіпсокартону

Коли ви покінчили з вибором гіпсокартону, профілів, а так само знайшли весь необхідний інструмент - саме час зробити начерки на папері і планувати те, як буде виглядати ваша стіна, а так же де вона буде перебувати. Варто відзначити, що всі основні роботи по підлозі (наприклад, суха стяжка підлоги ), повинні бути виконані, те ж саме і зі основними стінами - вони повинні перебувати в тому стані, коли залишається тільки нанести декоративний шар матеріалів (наприклад, на підлогу - укласти ламінат , а стіну покрити декоративною штукатуркою ).

Зробити в своїй квартирі або в будинку Стены из гипсокартона Киев буде найвигіднішим рішенням.

Після того, як на папері ви прикинули приблизне розташування стіни, кількість необхідних матеріалів - можна зробити чорнову розмітку, її роблять на підлозі.

Так, як ідеальних стін дуже мало, особливо в старих будівлях - не варто брати за нульову точку тільки одну стіну, прив'яжіть її до двох стінах, які знаходяться паралельно один одному. Таким чином у вас не вийде кривого поділу відстаней, якщо Образно (!) Уявити, то це робиться для того, щоб не вийшов варіант поділу кімнат і викривлення кімнат, як на малюнку нижче. Крім цього, якщо буде проводитися обшивка основних стін гіпсокартоном - спочатку потрібно зробити каркас на них і врахувати цей фактор при розрахунках.

Першою лінією розмітки буде напрямна - на ній буде знаходитися і направляючий профіль. Однак, варто враховувати і те, що крім товщини профілю додасться ще й шар оздоблювальних і декоративних матеріалів.

Для того, щоб легко перенести направляючу лінію на стелю або стіни, скористайтеся схилом. Однак, це не ідеальний варіант - найкращим варіантом буде оренда (або купівля, хоча це не має великого сенсу) лазерного рівня.

Коли ви виконали розмітку - можна встановлювати напрямні, а вже після на них стійки. Для створення стійок використовуються профілі маркування CW. Даний елемент стіни необхідний для створення дверних прорізів у стіні. Як ви вже написали - кріпляться вони в направляючий профіль, однак, спочатку потрібно їх рівно встановити. Тому, спочатку кріпимо профіль на нижній направляє, після підводимо до верхньої, перевіряємо за допомогою рівня, чи відповідає свідчення рівня 90 градусам, а вже потім кріпимо верхню частину профілю. При створенні прорізів не забувайте, що частина простору піде на гіпсокартону та оздоблювальні матеріали.

Для опорних профілів, які застосовуються при створенні прорізів, ми радимо використовувати профілі маркування AU. Однак, якщо таких профілів ви не знайшли або ж вирішили використовувати інші - нічого страшного. Конструкцію можна підсилити за допомогою дерев'яних брусків - їх необхідно вставити в сам профіль. Брус необхідно вибирати такий геометрії, щоб він не бовтався усередині профілю, тобто потрібен максимально можливий розмір бруса, який би помістився всередину.

Після цього встановлюємо несучі, вертикальні профілі. Вони встановлюються на відстані 60 сантиметрів один від одного. Однак, перший профіль встановлюється на відстані 55 сантиметрів від стіни. Важливим моментом є те, що відстань вимірюється не від краю до краю профілю, а від центру до центру.

Для формування верхньої планки в проріз використовується профіль UW. Однак, необхідний шматок профілю повинен бути на 30 сантиметрів довше ширини отвору - його загинають і додатково кріплять до вертикальних профілів. Для того, щоб загнути його (та й взагалі будь-який профіль для гіпсокартону), потрібно зробити надріз в потрібному місці під кутом 45 градусів, після чого просто зігнути його. Так само можна встановити горизонтальні профілі по всьому периметру стіни - таким чином ми трохи посилимо конструкцію, а так само значно краще прикріпимо лист гіпсокартону до профілю.