Ідеї ​​Дизайну Інтер'єру однокімнатні квартири

Зміст:

 

Ефективно спланувати життєвий простір, створюючи дизайн однокімнатних квартир - це поєднати зручність, функціональність і красу в одному, часто невеликому, приміщенні.Тут політ дизайнерської (або хазяйської) думки при ремонті обмежується кількістю і способом життя членів сім'ї, їх уподобаннями, можливостями і наявністю «життєвого багажу».

 

Найпростіший варіант - оформлення просторого приміщення з одним проживають людиною, але завдання ускладнюється в рази, якщо планується однокімнатна квартира для сім'ї з дитиною, кога вимагається дитяча зона або ціле приміщення.

 

Ідеї, використовувані при плануванні та ремонті квартири, можна умовно розділити на:

 
   
 • Зонування простору.Це зорове поділ кімнати, за допомогою гри з кольором, освітленням, оздоблювальними матеріалами і розміщенням меблів в інтер'єрі.
 •  
 • Трансформацію зон. Це придбання меблів-трансформера, яка, за необхідності служить тієї чи іншої мети (наприклад: вночі - ліжко, вдень - зображення шафи).
 •  
 

Ідеї для сучасної перепланування однокімнатної квартири

 

Стандартна однокімнатна квартира - це передпокій, санвузол, кухня, кімната і, якщо пощастило, лоджія.Ідеї ​​оформлення однокімнатної квартири полягають в об'єднанні окремих приміщень в одне, для створення більшого простору.Можна поєднати:

 
   
 • Санвузол, якщо він роздільний. Якщо поєднаний - можна «зрушити» стіну в бік кухні, «відвоювавши» пару метрів для пральної машини, душової кабіни.
 •  
 • Кухню і кімнату. Це найцікавіший варіант (див. фото) - робите дизайн квартири-студії. Белый стены и паркет - стиль хай-тек в студии Сюди ж можна додати лоджію, попередньо утепливши її (стіни, рами, тепла підлога).
 •  
 • Ще варіанти: об'єднати кухню з передпокою або взагалі знести всі стіни, крім, зрозуміло, санвузла.І тоді вийде дуже простора квартира-студія.
 •  
 

Тут важливо затівати ремонт не раніше, ніж отримано дозвіл на змінений план однокімнатної квартири в органах місцевого самоврядування (конкретніше - за місцем проживання), де відображені всі ваші ідеї.Діючи таким чином, господар житла не «провалиться» на голову сусідам і не вступить у конфлікт із законом (інакше можна позбутися квартири зовсім).Коли формальності дотримані - можна приступати до творчості.

 

Нюанси інтер'єру невеликих приміщень


Портал советов для домохозяек для всех на смартфоне.

Возможно вам понравится

Ремонт однокімнатної квартири
Ремонт однокімнатної квартири
Дизайн однокімнатної квартири
Дизайн однокімнатної квартири