Ідеї ​​Дизайну Інтер'єру для Кімнати

1328625179 В до-інтернетний період я у всіх журналах про інтер'єри, та й у всіх взагалі, більше цікавилася тими фото, де представлені квартири, будинки, готелі, кафе і ресторани, які знаходяться не в Росії, або придумані і зроблені не російськими дизайнерами.Наприклад такі:  
Поясню. Дизайнерські інтер'єри Росії 90-х дуже легко вирахувати буквально за зовнішніми ознаками.
Дизайнерські інтер'єри Росії початку 00-х теж дуже легко вирахувати, але вже з інших зовнішніх ознаках.
За цей час в Росії з'явилися імениті і дуже гідні інтер'єрні дизайнери, архітектори, чиї чудові роботи можна дізнатися і без підпису.
Ось яка у когось була зроблена краса:  
Але взагалі інтер'єри створювалися (і створюються) не тільки офигительное, в журналах друкувалися (і друкуються) не тільки супер-пупер класні, та й інтер'єрами займалися (і займаються) теж не тільки беззастережно визнані метри і метресси.
До цих пір я особисто зустрічаю таке:  

Зараз вже немає такої помітної різниці між інтер'єрами, створеними дизайнерами російськими та іноземними.
Пояснення просте - наші дизайнери навчилися не гірше, тому що відкрилися нові можливості для отримання інформації та професійних навичок - з'явилися варіанти для вивчення предмета в кращих школах дизайну, хтось став путешестововать, вивчаючи прекрасні результати чужих робіт і на практиці осягаючи тонкощі ремесла.
Ну і постійна самоосвіта, зрозуміло, - нашаровуються знання, що видобуваються з професійних книг, кіно, живопису.Років 20-25 тому всі інші можливості, крім самоосвіти, були у дуже невеликого кола наших співвітчизників, погодьтеся.
Далі без картинок.

Возможно вам понравится