Дизайн інтер'єру вітальні в котеджі

1 з 12237

 

Показати коментарі

Розмір фото: S M L  

У сучасній квартирі вітальня служить не тільки кімнатою для прийому гостей, але і є місцем відпочинку всієї родини.Тому приступаючи до розробки дизайну вітальні, слід врахувати смаки домочадців, але при цьому примудритися створити затишний інтер'єр.

 

Варіантів облаштувати дизайн вітальні (фото) безліч.Можна попрацювати в одному напрямку. Або використовувати розумне змішання стилів, але так, щоб це не виглядало несмаком.

 

Бароко править бал

 

Дизайн гостінних в стилі бароко увазі наявність позолоти, велика кількість дзеркал, розпис стелі, ліпнину.Крісла та столи обов'язково дерев'яні із закругленими гранями. Оббивка на диванах і стільцях з оксамиту або парчі.Прикрашаючи інтер'єр, використовуйте на повну котушку ідеї дизайну для вітальні кімнати.Встановіть відповідні епосі мармурові скульптури, повісьте картини і прикрасьте стіни декоративними барельєфами.Словом, дайте відчути розмах і багатство.

 

Класика на всі часи

 

Щоб оформити дизайн вітальні кімнати (фото) в класичному стилі в першу чергу подбайте про дорогих меблів з червоного або темного дерева.З елементів обов'язково присутні бюро, комод і складаний стіл.Як елемент декору відмінно виглядатиме камін зі старовинними годинами або витими підсвічниками.Відмінно підкреслять класичний напрям строгі портьєри з підхватами і ламбрекени.Карнизи можуть бути кованими або з натурального дерева. На підлогу краще постелити паркет. Для стін підберіть спокійні теплі тони.Не використовуйте різкі, кричущі кольори.

 

Хай-тек рулить

 

Стиль хай-тек - відмінне рішення, якщо ви хочете спробувати спорудити дизайн вітальні суміщеної з кухнею.Основних кольорових гам чотири: чорний, білий, сріблястий і металік.Хай-тек увазі багато простору та електричної підсвічування.Обов'язкова присутність предметів інтер'єру з скла і металу.Центральне положення займає кінотеатр останньої моделі. Для відпочинку поставте диван-трансформер.В якості обідньої столика встановіть конструкцію із загартованого скла.

 

Модерн - дуже частий гість у сучасних квартирах

 

Може бути, вам до душі природні мотиви.Тоді зверніть увагу на тему «Модерн». Основа стилю - рослини і лебеді. Є навіть власна символіка - квітка цикламена.Для обробки інтер'єру використовують сучасні матеріали - бетон, залізо, скло.Модернова вітальня повинна мати великі вікна і різнорівневі підлоги.Оздоблення плоскорельефной гіпсової пластикою стін ассиметрична.

Возможно вам понравится

Дизайн стель у вітальні
Дизайн стель у вітальні
Дизайн вітальні в білому
Дизайн вітальні в білому