Квартирне Інтер'єр Дизайн Фото

Молдинги в интерьере Значення молдинги, як важко дизайну pereotsenity еlementa.Молдинги з поліуретану, полістирол, штукатурка, Дере, мармур і Металу mogut bиtь ispolьzovanи гр interьere lюboй стилі.

 

Фото:

 

Молдинги в интерьере формувань в салоні досить Більшість з них використовується в якості ключового елемента в конструкції стін.Складні модулі з поліуретану прекрасно імітують ліпнину. Молдинги різної ширини утворюють прямокутні елементи на стінах і допомагають ритмічно організувати простір, дозволяють застосовувати облицювальні матеріали різного типу, утворюють рамки для композицій настінних прикрас, служать обрамленням дверних і віконних прорізів.Для приміщень складних геометричних форм використовують молдинги округлої або складної форми.

  Молдинги в интерьере  

Крім того, що молдинги в інтер'єрі є виразним елементом декору стель, стін, дверних і віконних прорізів, арок, камінів, вони є прекрасним інструментом зонування.Молдинги дозволяють розбивати великі поверхні стін і стель на окремі сегменти різної форми, виділяючи таким чином межі функціональних зон, пише.


Scented Candles find and follow posts tagged Scented.

Возможно вам понравится

Дизайн інтер єру маленької кухні
Дизайн інтер'єру маленької кухні
Квартирне питання - Інтер єрний
Квартирне питання - Інтер'єрний