Ремонт в квартирі взимку и К-Мебель

Зміна кольору стін - це ефективний спосіб освіжити квартиру. Повністю змінити стиль оформлення житлового простору. Пригода з фарбуванням починається з вибору колірної гами. Наважуючись на ремонт квартири взимку, ми повинні мати на увазі, що ремонтні роботи в зимовий період займуть у нас набагато більше часу, ніж навесні або влітку. Це рішення також вимагає досить ретельної підготовки. Починаючи від вибору товарів для ремонту, відповідного корегування приміщення, і безпосередньо самої фарбування поверхні стін.

Выбрать мебель для своей квартиры Вы можете на сайте www.k-mebel.com.ua, здесь представлен широкий выбор мебели на любой вкус.

Як часто ми проводимо ремонт? Якщо вірити статистиці, то приблизно один раз в 5-10 років. Як правило, навесні або влітку. Однак трапляються непередбачувані ситуації, наприклад, підготовка приміщення під оренду, коли ми змушені фарбувати квартиру взимку. І хоча за вікном переважають несприятливі погодні умови, завдяки декільком простим правилам, ми зможемо швидко і якісно впоратися з цим завданням.

Хороша фарба
Все починається з вибору колірної гами. Тут нам допоможуть тестери. Згадаймо, однак, про те, що взимку через низьку температуру ми не можемо дозволити собі провітрювати приміщення кілька годин. Тому продукт не повинен бути обраний випадково. Рекомендується купувати фарби з пониженим вмістом летких органічних сполук, які при закритих вікнах можуть бути шкідливі для людини.


Правильна температура і вологість у квартирі
Оптимальна температура в приміщенні під час нанесення фарби на стінові поверхні становить від 10 до 30 C. Занадто низький температурний режим призведе до того, що фарба буде довше висихати, а в результаті може навіть почати лущитися. При занадто високій температурі - фарба буде засихати дуже швидко, не встигаючи рівномірно розподілитися на гладкій поверхні стін, від чого виникнуть непривабливі смуги. Як радять фахівці, перед фарбуванням потрібно сильніше прогріти приміщення, а потім під час нанесення зменшити нагрів радіаторів (якщо це можливо, звичайно). Крім температури важлива також вологість повітря. Вологість не повинна перевищувати 70%. В іншому випадку висихання фарби буде значно сповільнюватися.

Основні прийоми фарбування
Коли матеріали куплені, а приміщення підготовлено до фарбування, можна приступити до безпосередніх робіт з нанесення фарби. Звичайно, слід пам'ятати про те, що необхідно попередньо видалити старі, відшаровуються покриття або виникли в процесі експлуатації забруднення. Поверхня, призначена для фарбування повинна бути чистою, сухою, без пилу і тріщин. При фарбуванні стіновий поверхні рекомендується дотримуватися кількох простих правил, завдяки яким ми досягнемо задовільного ефекту. Це дуже прості правила: вся поверхня забарвлюється одним видом фарби, а також наноситься рівномірно досить ретельно. Варто пам'ятати також про те, щоб кожен мазок валиком завжди був в одному напрямку.