Дизайн інтер'єру будинку Котеджу

дизайн интерьера коттеджа Власники заміських будинків, безумовно, виграють, порівняно з мешканцями міських квартир.

 

Якщо другий обмежені в можливостях при ремонті власного житла, то дизайн інтер'єру котеджу може бути яким завгодно, обмежуючись лише фантазією господаря та його фінансовими можливостями.

 

В першу чергу, ремонт котеджу повинен починатися зі складання докладного архітектурного проекту з розташуванням інженерних комунікацій, меблів та розрахунком обробки всіх поверхонь приміщень.

   
 1. Спочатку розробляється ескізний проект, в якому міститься 2 і більше можливих варіантів ідей дизайну приміщення з розстановкою меблів.Креслення розглядаються і коректуються. дизайн интерьера загородного дома Для наочності можна візуалізувати ескіз в комп'ютерній програмі.
 2.  
 3. Після затвердження всіх нюансів, створюється робочий проект, що представляє собою ескізний план котеджу з усіма дизайнерськими ідеями.За допомогою докладних планів кімнат, креслень і планів розміщення перегородок і предметів інтер'єру, фахівці впроваджують ідеї в реальність.
 4.  

Як розробляється проект

 

Особняк в англійському стилі

 

Сам дизайн інтер'єру заміського будинку розробляється поетапно, враховуючи особливості планування, розташування комунікацій і потреби мешканців кожної кімнати.

   
 • Веранда - та частина ремонту, яка відсутня в планах при ремонті звичайної квартири.Але ж для розробки домашнього дизайну та інтер'єру цієї частини будинку також потрібно витратити безліч зусиль.Влітку вона служить для відпочинку в тіні зелених насаджень, а взимку - містком єднання з природою, причому вона завжди повинна виглядати бездоганно, адже є обличчям дому.
 •  
 • Кухня в приватному будинку зазвичай виконує тільки одну функцію - приготування їжі.У виду наявності безлічі кімнат, господарям немає необхідності об'єднувати її з їдальнею, тому тут можна розвернутися.
 •  
 

Зверніть увагу! Звичайна частина кухні в приватному будинку - газовий котел, тому інтер'єр повинен органічно зливатися з даної деталлю.

Возможно вам понравится