Дизайн Інтер'єру Квартири Студії Фото

 

На знімках:

 

план однокімнатна квартира.

 

Читач Питання

 

Добрий ден, uvažaemaâ версія.Придбали квартиру-студію вільного планування і тепер думаємо, де зводити стіни і як зберегти «простір студії», ізолювавши окремі кімнати для життя.Потрібна повноцінна спальня з ліжком і хочеться мати велику ванну, можна поєднану.Оскільки нас поки тільки двоє, об'єднана кухня-вітальня нам підійде.Допоможіть, будь ласка, радою з плануванні і розстановці меблів.

 

Марина, Мінськ

 

Дизайн-проект з розміщенням меблів.

 

Архітектор Ольга Сушко запропонувала зберегти в квартирі-студії відкритий простір і не зводити безліч перегородок.У квартирі з внутрішньоквартирних перегородок спочатку була тільки одна колона.Молода пара висловила побажання - зробити ізольованим лише одне житлове приміщення, спальню.Тому архітектор Ольга Сушко обмежилася зведенням стіни тільки між спальнею і вітальнею, а кухню поєднала з вітальні.

 

Мінімалізм в інтер'єрі квартири однокімнатна predpolagaet максимальне вільний простір для обліку мінімальна кількість меблів і декоративних предметів.З точки зору матеріалів і кольору мінімалізм прагне до простоти.Тому основним кольором при оформленні студії обраний білий. Білий колір завжди виграшно виглядає в інтер'єрі квартири. Він служить ідеальною основою для будь-яких колірних акцентів, а також для зміни простору, збільшуючи об'єм приміщення.Пофарбована штукатурка світлих відтінків, дерев'яна підлога і мінімум текстилю та квітів - ось готовий рецепт стильного інтер'єру в дусі мінімалізму.

 

Для передпокою архітектор запропонувала використовувати дзеркальна шафа.Він зорово «розсуне» стіни і поліпшить слабке освітлення передпокою за рахунок дзеркального відображення світла.

Возможно вам понравится

Дизайн квартири студії 30 кв. м
Дизайн квартири студії 30 кв. м
Квартира-студия: дизайн
Квартира-студия: дизайн