Дизайн Інтер'єру Невеликого Будинки

Дом в церкви от голландской дизайн-студии Ruud Visser Architects Gollandskaâ дизайн-студія Рууд Visser Архітектори prevratila церква, яка була побудована в Роттердамі в 1930 році, в житловому будинку з дизайном neobyčnym. Дом в церкви от голландской дизайн-студии Ruud Visser Architects Церква не функціонувала з 60-х років минулого століття і використовувалася як гаража та складу.Пізніше її викупила родина з 4 осіб, яка і найняла архітектурне агентство.

Розміри навіть такий невеликий церкви значно перевищують розміри житлових будинків.Щоб не перебудовувати весь будинок цілком, архітектори вирішили всередині церкви помістити каркас будинку. Дом в церкви от голландской дизайн-студии Ruud Visser Architects Прогулюючись по церкві можна потрапити безпосередньо в будинок.

 

Новий інтер'єр включив в себе склепінчаста стеля, оббитий дерев'яними панелями, і вікна, що залишилися від колишнього приміщення церкви.

 

Спочатку сторона, що виходить до річки, була глухою стіною.Тут розташовувався церковний хор. Це місце, як і вся церква, було в занедбаному стані і створювало похмуру атмосферу в приміщенні.Дизайнери вирішили замінити глуху стіну скляним фасадом від підлоги до стелі, завдяки якому відкривається чудовий вид на річку Ротт.

Возможно вам понравится

Яна Франк: Художник не повинен бути голодним - Російська газета
Podgotovilas гостей в Ulcamp Люди: Pridumali "firmennyj" дизайн čehlov iPhone з місцевими квітами.Асоціації, пов'язані з Ульяновському, ..

Я хочу діяти в архітектора - Woman.ru - інтернет для жінок
чи можливо за два роки підготуватися до вступу на архітектора, якщо досвіду в кресленні взагалі немає.композиція і живопис є невеликий досвід: рік навчання в ХУДОЖК і рік занять додаткових малюванням.в побудові голови досвіду теж немає. але це мрія, шкодую, що пізно ..