Алюмінієві пороги і профілі: практична і декоративна складові виробів

Підняття по сходах або сходах - це вже само по собі досить небезпечне заняття, хоча щоденне і неминуче. Так як ступені, поріжки і сходи є повсюдно, а якщо врахувати, що вони в певну пору року або після дощу стають слизькими або просто виконані з такого матеріалу, що ковзає, то відповідно це стає не просто небезпечним процесом, але і в деяких випадках травматичним.

Купить алюминиевые пороги для пола можно на этом сайте по лучшей цене

Саме для того, щоб убезпечити підйом, і застосовують такий будівельний матеріал, як протиковзкі накладки на ступені і підлогове покриття, які бувають різного виду, форми, розміру і дизайну.

Якщо говорити про види даних виробів, то можна виділити наступні:

алюмінієві пороги і профілі з гумовою вставкою;

алюмінієві пороги і профілі кутові;

противоскользящие пороги;

протиковзка стрічка, що самоклеїться і т.д.

Як ми вже сказали, основним призначенням таких накладок є повноцінний захист від падіння на мокрих, обмерзлих і просто слизьких порожках, щаблях і сходах. Але крім цього подібні профілі, особливо кутові, виконують ще й захисну функцію від руйнування ступенів. Наприклад, вони запобігають появі відколів, подряпин і інших пошкоджень у конструкцій, що виконані з плитки, дерева, бетону або мармуру і т.д. А також це бар'єр від занесення бруду в приміщення, тобто вони сприяють очищенню взуття перед тим, як людина зайде в будинок.

Відзначимо й те, що дані будівельні матеріали підлягають встановленню як всередині приміщення, так і за його межами, тобто на вулиці.

Скажімо і про те, що сьогодні на ринку така продукція представлена в широкому асортименті, наприклад, що обрамляють, протиковзкі, що фіксують покриття для підлоги і ін. Безумовно, всі профілі для щаблі різні і мають свої особливості і відмінності, але існує кілька загальних переваг, що їх об'єднують.

Це їх якість, надійність і міцність, це стійкість до будь-яких кліматичних умов. Також це їх зносостійкість і тривалий термін експлуатації, вони практичні і універсальні, виконують безліч необхідних функцій, головною з яких є безпека.

Такі противоскользящие профілі прості і легкі в монтажі. За формою і дизайном вони підійдуть до будь-якого матеріалу, з якого зроблені щаблі. До того ж вони мають привабливий зовнішній вигляд і здатні гармонійно вписатися в загальний вигляд будівлі.