Алюмінієві профілі: види

Алюмінієвий профіль - це майже завжди пресований алюмінієвий профіль. Значно рідше застосовуються інші види алюмінієвих профілів, наприклад, гнуті і качані.

Функції алюмінієвого профілю

Кожен алюмінієвий профіль має своє призначення, свої властивості і характеристики. Якщо це просто декоративний профіль, головне призначення якого - бути красивим, радувати око, то головна його характеристика - гарна якість поверхні, однорідний колір його декоративного покриття, порошкового або анодного.

Купить алюминиевый L-профиль можно на этом сайте по лучшей цене

Якщо для алюмінієвого профілю задано, наприклад - матове безбарвне анодне покриття, то воно повинно бути дійсно матовим. Саме ця «матовість» повинна бути абсолютно однорідною при погляді з заданої відстані і під заданим кутом, без видимих смуг і інших візуальних неоднорідностей поверхні. Щоб забезпечити все це, необхідно застосувати алюмінієвий сплав з особливим хімічним складом, особливу технологію його виготовлення та особливу технологію обробки його поверхні.

Призначення алюмінієвого профілю

Такий вид алюмінієвого профілю, як елемент несучої будівельної конструкції, вимагає особливої уваги до його механічним характеристикам: межі міцності, межі пластичності, відносного звуження, в'язким властивостям. У цьому випадку важливий вибір правильного сплаву, його стану (ступеня нагартовки або термічної обробки), а також необхідної точності розмірів при його виготовленні.

В інших видів профілів треба взяти до уваги такі властивості, як корозійна стійкість в тому середовищі, в якій буде працювати профіль, іноді - електропровідність або теплостійкість.