Англійський стиль в дизайні

Найпопулярніший з класичних стилів в інтер'єрі - англійська - виглядає дуже привабливо навіть в найпростішій своїй варіації. Відчуття затишку і незвичайного тепла в такому будинку безумовно, адже саме такими були головні пріоритети англійців в створенні власного стилю в холодної та дощової країні.

Купить строительные материалы на http://build.kvs-centr.com.ua вы сможете по отличной цене.

Образ стилю

Традиційний європейський образ ідеального будинку в англійському варіанті оформлений в сіро-шоколадних тонах, прикрашений історичними картинами і класичними пейзажами. Дуже популярна оздоблення стін деревом до висоти близько 1,2 метра відмінно поєднується тут з шпалерами або фарбуванням решти стіни.

При дизайні інтер'єру в англійському стилі створюється відчуття розташування будинку в буржуазному районі міста, але ніяк не в передмісті, що відмінно підходить для котеджу. Традиційна планування віталень, спалень, а іноді і кухонь з еркером теж вносить певні коригувальні в вигляд будинку і, бажано, повинна бути врахована при копіюванні стилю.

В англійському інтер'єрі все налаштовано на те, щоб гідно і комфортно проводити довгий час всередині - через довгу і дуже дощової зими, інтелектуальної діяльності або просто способу життя. Британська аристократія зробила все, щоб в будинку було комфортно і жити, і працювати. Додаткові досить просторі кабінети, в яких можна навіть прийняти клієнтів, і відразу дві віталень - парадна і сімейна (ігрова) допомагають розділити дві сфери життя досить зручним способом.

Кольорова гама

Всі відтінки сірого і коричневого - від попелястого до грифельної і від кремового до відтінку гіркого шоколаду - дуже часто зустрічаються в англійському інтер'єрі. На відміну від інших стилів, тут саме темні кольори використовуються для фарбування та оздоблення, а світлі - для декору. Чим менше предмет, тим світліше його тон, хоча звичайно ж, буває безліч виключень.

Оздоблення стін деревом найчастіше проводиться в натуральних тонах, або в білому або чорному кольорі. Під час колонізації Нового Світу англійський інтер'єр впустив в себе більше світлих відтінків, а дерево все частіше почали фарбувати в білий, бежевий і світло-жовтий кольори.

Англійський стиль інтер'єру в дерев'яному будинку

Класичні англійські будинки, оформлені в традиційному стилі, будувалися з двох матеріалів - дерева і червоної цегли, а більш ранні варіації - з натурального каменю і різних комбінацій всіх трьох матеріалів. Зараз сучасний англійський стиль ідеально підходить для дерев'яного будинку - зрубу, каркасного або просто з дерев'яною обробкою всередині котеджу.

Але саме з дерев'яними стінами він виглядає максимально ефектно. З огляду на традиції, інтер'єр завжди стає більш правдоподібним і цілісним. Головне, чого варто уникати в оформленні інтер'єру в англійському стилі, це рудуватих тонів деревини. Набагато більше підійдуть такі відтінки, як горіх, венге, забарвлення в білий, чорний, блідо-сірий, бежевий і інші кольори.