Автономна каналізація: особливості монтажу септика

Відсутність центральної каналізації змушує жителів приватних будинків вибирати різні варіанти для відводу стічних вод. В даний час багато хто віддає перевагу установці екологічно безпечних і ефективних септиків як найбільш оптимального вирішення питання.

Трубы канализационные в нашем магазине купить можете по самой выгодной цене.

Існує кілька різновидів септиків, до кожної моделі в обов'язковому порядку додається інструкція з його встановлення. Багато компаній пропонують свою допомогу не тільки у виборі кращого рішення, в їх послуги часто входить установка септика, його обслуговування. Головні проблеми, які можуть виникнути в процесі використання автономної каналізації для приватного будинку, пов'язані саме з некваліфікованим монтажем. Тому установку обладнання слід довірити професіоналам.

Процедура установки септика включає в себе кілька етапів. Перший етап - це облаштування котловану, в якому розміщуватиметься септик. Розміри котловану залежать від моделі обладнання, його основних параметрів, від типу грунту. Незалежно від моделі пристрою, спочатку робиться піщана подушка або влаштовується фундамент. Потім септик встановлюється в підготовлений котлован, наповнюється необхідним обсягом води для того щоб вирівняти тиск, проводиться бічна засипка. При установці септика-відстійника устоюється фільтраційне поле.

Далі проводяться роботи по монтажу трубопроводу. В першу чергу викопуються траншеї певної глибини, труби укладаються на піщану основу. Зверху конструкція трубопроводу засипається, утеплюється при необхідності. Якщо використовується фільтраційне поле, необхідно прокласти труби на велику глибину, рівень якої буде залежати від особливостей ґрунту і підступають вод. Завершальний етап включає підключення станції, запуск і тестування всієї каналізаційної системи.

Вартість професійної установки септика складається з таких фактів як: модель обладнання, його параметри, технічні особливості, обсяг земляних робіт, тип ґрунту, ступінь заглиблення септика і підвідних труб.

Септики - обладнання досить дороге. Самостійний монтаж загрожує тим, що система може неправильно функціонувати, зводячи нанівець всі зручності автономної каналізації. Монтаж автономної каналізаційної системи - складний і трудомісткий процес, кінцевий результат якого буде залежати від професійного підходу до монтажу і правильного вибору обладнання.