Чому так популярні каркасні будинки?

Все більша кількість людей, бажаючих отримати заміське і не тільки житло, віддає перевагу будівництву каркасних будинків під ключ за канадською технологією. Його популярність не випадкова, а обумовлена незаперечними перевагами такого роду будівель, які ми і розглянемо докладніше нижче.

Необходима алюминиевая труба, на нашем сайте сможете купить трубу любых диаметров, по отличной цене.

Пожежна безпека

Технологія будівництва каркасних будинків передбачає використання матеріалів, серед властивостей яких таке чудове гідність, як здатність до самозагасання, що досягається за рахунок наявності в пінополістиролі (основі каркаса будинку) особливої речовини антипірен.

Крім цього, каркасні будинки володіють високим пожежним опором, в результаті чого кількість виділеної при горінні енергії скорочується на 700% в порівнянні зі звичайним будинком з дерева, а сама будівля здатне утримати вогонь протягом години.

Стійкість при сейсмічної активності

Здійснюючи індивідуальне проектування будинків , фахівці з каркасному житловому будівництву створюють креслення таким чином, що такі будинки можуть витримувати землетруси силою до 9 балів за шкалою Ріхтера, тобто є надійними навіть у найбільш нестабільною з сейсмічної точки зору місцевості.

Висока екологічність

Всі каркасні багатоповерхові і одноповерхові будинки зводяться за екологічно чистою технологією з використанням матеріалів, які не містять ніяких шкідливих речовин, тобто, крім іншого, є гіпоалергенними.

Звукоізоляція

Стіни каркасних будинків за канадською технологією здатні поглинути звук, рівень якого досягає 70 Дб. При цьому вони нейтралізують як структурний, так і повітряний або ударний шум. Крім цього, стіни каркасного будинку створять відмінну акустику в кімнатах, тоді як в приміщеннях, побудованих за іншим технологіям, доведеться використовувати з цією метою додаткові матеріали.

Висока міцність

Каркасні стіни послужать чудовою міцною основою для вбудованих камінів, печей, обігрівачів та інших агрегатів.

Довговічність ж каркасної споруди нерідко перевищує цей показник у рублених і брусових будинків .