​Ідеї ремонту маленької кімнати

Починаючи ремонт маленької кімнати, ідеї зазвичай черпають з інтернету і з дизайнерських сайтів. У теоретичних статтях люблять радити стилі і кольори, але насправді в першу чергу думати потрібно раціонально. Тверезо оцініть, що вам насправді потрібно. Наприклад, тримісний і більш диван займає багато місця, при цьому сидить на ньому зазвичай пара людина. Можливо, від дивана краще відмовитися на користь пари невеликих зручних крісел.

Смотреть качественную косметику для волос Вы можете на нашем ресурсе. Вы будете приятно удивлены огромным ассортиментом товаров и выгодными ценами на них. Не пропустите выгодных предложений!

Пара зручний крісел вигідно замінюють один диван. до того ж займають менше місця

Функціональна меблі - ще один спосіб заощадити простір. Вбудовані полку та ящики, складані дивани, підйомні ліжка, розсувні і доладні столи та багато іншого. Унікальна меблі-трансформер не просто підвищить комфорт, але і додасть кімнаті незвичайний свіжий вигляд.

Підбираючи меблі під ремонт кімнати маленької площі, тримайте в голові принцип матрьошки. Слідуючи йому, наприклад, тумбочка поміщається під невеликий робочий стіл, а той в свою чергу - під обідній, таким чином в кімнаті тимчасово звільняється місце. Якщо ваша меблі щільно прилягає одне до одного, а в разі необхідності поміщається одна в іншу - це ідеальний варіант ремонту маленької кімнати.

Підйомна ліжко - знахідка для маленьких кімнат!

З попередніх пунктів слід ще один - мобільність. Зверніть увагу на столики на коліщатках, їх зручно пересувати по всій кімнаті, не пошкоджуючи поверхню підлоги. При цьому намагайтеся, щоб ніжки і підстави всієї меблів не були ширше корпусу.

Якщо місця зовсім мало, то задумайтеся про другому ярусі: ящики зберігання типу антресолей, двоповерхові ліжка. До речі, спати на другому поверсі - зовсім не доля дітей. Дорослі варіанти таких ліжок вкрай зручні, а на першому поверсі комфортно розміщується робоче місце або невеликий зручний диванчик.