Дизайн дитячої кімнати

Вибираючи інтер'єр дитячої кімнати для дитини, ви повинні знати, що це особлива кімната. Її особливість в тому, що вона виконує кілька функцій. Це кімната, в якій ваша дитина буде грати, відпочивати, займатися. І звичайно, в першу чергу, необхідно враховувати стать і вік дитини.

Житловий комплекс Теремки промонує вашій увазі чудові новобудови за найкращою ціною.

З точки зору дизайнерів, інтер'єр дитячої кімнати продумувати дуже складно, але дуже цікаво. А з точки зору психологів, інтер'єр дитячої кімнати накладає відбиток на характер дитини, розвиток мислення та особистості.

Якщо ви плануєте, інтер'єр кімнати малюка, забудьте про які увійшли в моду якихось видів обробки, архітектурних надмірностей, важливо, щоб простір кімнати було наповнене світлом, щоб ваш малюк, в будь-який момент міг, вільно відкривши двері, опинитися разом з вами, або побути один.

Предмети обстановки кімнати дитини, повинні давати можливість для ігор, занять, будити фантазію, уяву. А для того щоб кімната дитини виконувала функції сну, занять, ігор, можна розділити її на зони. Зробити зонування при плануванні інтер'єру. Дизайнери ділять кімнату на три основні і важливі зони: зона відпочинку, зона для занять і зона для ігор.

У зоні відпочинку відповідно, розташовується ліжко, і якщо в кімнаті буде жити не одна дитина, то вигідним рішенням буде двох'ярусна ліжко. На місці, що звільнилося можна буде зробити зону для занять, встановити письмовий стіл або парту. Але дуже важливо враховувати, щоб ця зона була достатньо освітлена, і по більшій мірі, денним світлом. Ідеальним варіантом обладнання зони для ігор, буде установка невеликого спортивного комплексу. І навіть в погану погоду ваша дитина знайде застосування своїм фізичним здібностям.

При виборі меблів для дитячої кімнати, зверніть увагу, щоб вона була виготовлена з натуральних матеріалів, так як в процесі експлуатації меблі виділятиме що входять до її складу хімічні речовини.

Велике значення має розташування місця для іграшок. Буває, що діти втомлюються від іграшок, буває, що батькам набридає спотикатися об різні машинки, кубики, будиночки. Це цілком звичайне явище, тому важливо передбачити спеціальні ніші, шухлядки, в які ваша дитина зможе складати своє багатство, спочатку з вашою допомогою, а потім і самостійно.

А щоб створити в кімнаті атмосферу казки, можна в деяких місцях пропустити неонову нитка, або встановити загадкові світильники.

Але найважливіше для вашого малюка, що тільки вашою любов'ю, ласкою і добротою ви створите ту неповторну атмосферу для дитини, яка допоможе вирости йому врівноваженою і гармонійною особистістю.