Канадська або німецька? Особливості технологій будівництва

Каркасні будинки для росіян стали самим справжнім проривом, який здивував, збентежив і надовго полонив їх якихось 10-15 років тому. Але про переваги такого будівництва за межами нашої країни знали давно і в деяких країнах намагалися відточувати технологію до досконалості.

На нашем портале вы сможете узнать, что же лучше Новая Жизнь В ЖК «Лесной Квартал» Или ЖК «Крона Парк» В Броварах и сможете  разобраться и определиться с выбором покупки недвижимости.

Про те, що каркасні будинки недорого можна будувати дізналися ще 150 років тому в США, Канаді. Через близько 70 років ці технології стали освоювати в Європі, припали вони до душі будівельникам з Франції, Фінляндії і Німеччини, в скандинавських країнах. Саме такою є географія особливостей каркасного зведення конструкцій.

Хто і як зводить каркасні будинки?

Канадці, фіни і німці будують свої будинки через каркаса схоже. Але відмінності, звичайно ж, є: перш за все, мова йде про вузли, варіантах кріплення. Клімат кожної країни теж зіграв значну роль і привніс свої корективи в технологію зведення. Поряд з однаковим дерев'яним, екологічно чистим і надійним каркасом, в кожній країні використовують різні теплоізоляційні матеріали. Це може бути і пінополістирол, і базальтове волокно. Також можуть використовувати і антисептимована целюлозна вата. Хорошими теплоізоляційними властивостями володіють солома, деревна стружка, очерет, тирса.

А ось, що по-різному роблять будівельники в різних країнах, так це автоматизують процес зведення будинку. Так, наприклад, багато хто чув про канадську, або фінською технологією. Вона передбачає наступні етапи: складання конструкції з окремих елементів, далі йде обшивка та утеплення будинку. Терміни канадського будівництва зазвичай складають від 3 до 4 місяців для котеджу, а ось літній будинок можна звести і за пару тижнів.

Багато фахівців називають німецьку технологію більш вдосконаленою. Цей спосіб зведення дає простір для польоту дизайнерської думки. Такі каркасні будинки красиві, гармонійні, примітні і добре розплановані. Цей будинок на 90% збирають в цеху, тому роботи на будмайданчику триватимуть пару тижнів.

Сьогодні майстри канадського / фінського будівництва дуже багато корисного взяли від німецькою технологією. Тому, вибираючи каркасний будинок, не залежно від виду будівництва, ви гарантовано отримуєте надійне житло, в якому буде комфортно не один десяток років.