Компанія Авіокон проект - лідер на ринку електротехнічної продукції

Електрика стала широко використовувати в XX столітті. Сьогодні електрообладнання грає чільну роль у всіх сферах життєдіяльності сучасного суспільства - побут, відпочинок, виробництво, комерція. Від нього безпосередньо залежить освітленість наших квартир і робота більшості приладів.

Основним напрямком нашої роботи є промислове електроустаткування для об'єктів різного призначення. У нашому магазині ви завжди знайдете дроти, розетки, кабелі, силове низьковольтне устаткування, системи підігріву підлоги і безліч інших електротоварів. Продаж електротехнічного обладнання здійснюється оптом і в роздріб.
Компанія Авіокон проект - це надійний і добросовісний постачальник електротехнічної продукції, який співпрацює як з клієнтами зі Львова, так і з регіонів по всій Україні.

Завдяки нашій взаємодії безпосередньо з виробниками електротехнічного устаткування і різних комплектуючих до нього ми пропонуємо клієнтам найбільш вигідні умови при придбанні товарів. Вся наявна в нашому каталозі електротехнічна продукція пропонується з найбільш збалансованим співвідношенням між ціною і якістю. Завдяки наявності в асортименті широкої лінійки електричних пристроїв наші клієнти можуть в повній мірі задовольнити свій попит.

Основний напрямок нашої діяльності - оптові продажі освітлювальної та струмопровідної техніки. Також ми здійснюємо роздрібну торгівлю представленою продукцією. Ми співпрацюємо з підприємствами всіх форм власності.

Купуючи представлене в асортименті компанії Авіокон проектелектротехнічне обладнання, клієнти можуть забезпечити правильну і безперебійну роботу:

- електропостачання;
- освітлення домашніх, громадських і виробничих приміщень (за допомогою приладів з різним --ступенем волого- та пилозахисту);
- систем автоматичного управління, які використовують на автоматизованих засобах виробництва.

Ми співпрацюємо з зарубіжними та вітчизняними постачальниками, щоб надавати своїм клієнтам різноманітний вибір електротехнічної продукції. На сторінках сайту кожен покупець зможе знайти прилади, що відповідають його потребам і дозволяють вирішити наявні у нього завдання. Вироби володіють різним функціоналом і вартістю. Кожен з них виготовлений з якісних матеріалів за сучасною технологією.

Основна перевага покупки у нас електротехнічної продукції оптом - нижча ціна. Реалізовані нами товари мають гарантію виробника.
В даний час на нашому складі ми маємо досить великий асортимент обладнання та забезпечуємо найкоротші терміни поставки. Для постійних партнерів ми відвантажуємо товар без передоплати. Нашими клієнтами і партнерами є як великі, так і дрібні підприємства і підприємства, з якими нас пов'язують роки плідної співпраці - все ті, кому ми завжди готові прийти на допомогу.

Фахівці нашого підприємства завжди допоможуть вам у виборі оптимального устаткування для вашого виробництва, заміни вийшов з ладу застарілого обладнання і устаткування зарубіжного виробництва, проконсультують з питань експлуатації та модернізації.

Ми завжди раді бачити у себе наших партнерів і клієнтів. Ви можете відвідати сайт та отримати повну інформацію про наші пропозиції з продажу електродвигунів, насосів, інверторів, вентиляторів і тепловентиляторів, або отримати консультацію по телефону.