Купити бензопилу! (Вибір пилки)

Вибрати пилу завжди складно. Особливо якщо Ви навіть не уявляєте, як з нею працювати, і що вона взагалі собою являє. Тому спробуємо допомогти Вам у цій нелегкій справі, розглянувши покроково Ваш шлях до покупки.

Сервис "РемТехСервис" быстро и качественно осуществляет ремонт бензопил stihl по лучшей цене.

По-перше, слід визначитися з питанням, для чого Вам взагалі потрібна бензопила. Якщо Ви збираєтеся працювати їй на заміській ділянці або в саду, при чому не часто, а час від часу, то перевагу краще віддати побутове пилі. Вони зручні і мають малу вагу. Працювати такий пилкою можна до 20 годин в місяць.

Якщо ж Ви збираєтеся більш часто експлуатувати пилу і при цьому в більш важких умовах, ніж пилка дров, то можливо краще звернути увагу на напівпрофесійні пили. Вони підходять для будь-яких робіт: від будівельних до лісових. Ними можна звалити досить-таки велике дерево, пиляти колоди, обрізати сучки. Від професійних пив вони відрізняються лише тим, що не можуть працювати тривалий час. Але на відміну від побутових пив напівпрофесійними можна працювати 4-6 годин на добу. З перервами, звичайно. Для прикладу, такі пилки використовуються професійними лісорубами для обрізки сучків.

Ну, а якщо Вам необхідно постійно працювати в лісі на валку дерев, то єдиним вірним рішенням буде покупка професійної пилки. Ці пилки відрізняються широким набором функцій, матеріалами виготовлення, потужністю і працездатністю. Їх можна використовувати щодня по 10-16 годин на добу. Звичайно, вони важчі. Але і продуктивність у них у багато разів вище.

При виборі типу пилки дуже важливо звернути увагу на довжину шини. Шина - сама пильна частина. Від її величини залежить розмір дерева, яке Ви зможете розпиляти. У характеристиках пили обов'язково вказується довжина шини. Щоб визначити максимальну довжину вільного пропила, випливає з зазначеної довжини відняти 5 сантиметрів. Таким чином, пилкою з довжиною шини 40 сантиметрів можна розпиляти дерево або колоду діаметром 35 см за один прохід.

Вибравши тип пилки, слід визначитися з бюджетом. Як Вам, напевно, відомо, побутові пилки найдешевші. Далі по наростаючій йдуть напівпрофесійні і професійні.

Звичайно, кожна людина хоче придбати якісний товар за мінімальну суму. На жаль, виконати це бажання неможливо. Зниження ціни на бензопили відбувається в першу чергу за рахунок матеріалів, з яких вона виготовлена. Тому якщо Ви хочете, щоб пила прослужила якомога більше часу, не слід економити. Скупий платить двічі.

До того ж не забувайте, що для роботи пилки необхідно масло. Для роботи будь-якої пилки використовується два масла. Одне заважає в певній пропорції з бензином і заливається в двигун. Іншим заповнюється окремий резервуар, з якого масло автоматично надходить для змащення ланцюга. Всі сучасні пилки мають таку структуру.

Не варто забувати і про основні матеріалах - ланцюги та шини. На відміну від останніх, ланцюги постійно взаємодіють з матеріалом, який Ви розпилюють. І, звичайно ж, будь-яка ланцюг рано чи пізно затупляется. Самостійна Наточка ланцюга може проводитися не більше 3 разів. Після цього ланцюг обов'язково замінити.

Після того, як Ви визначилися з вибором типу пилки і з бюджетом на її придбання, можна приступати до обмірковування додаткових привілеїв.

Відразу варто обмовитися, що не дивлячись на бажання наблизитися до професіоналів не варто купувати напівпрофесійну пилу, якій Ви будете користуватися 3-4 рази на рік. Все-таки напівпрофесійні пили вимагають певного догляду. Для заготівлі дров та валки дрібних дерев Вам цілком буде досить побутової пилки. Якщо ж вас не переконав і цей аргумент, то, будь ласка, будьте готові до того, що за напівпрофесійну пилу доведеться заплатити на порядок вище. При покупці дешевої напівпрофесійної пилки, сенс такої покупки зводиться на «ні».

Всі сучасні пилки мають цілу низку стандартних функцій. Але для зручності в роботі виробники доповнюють оснащення своїх пиячив поряд «привілеїв» для користувача. До таких додаткових функцій відноситься антивібраційна система, полегшений запуск, додаткові фільтри повітря.

Чи потрібні ці функції вирішувати тільки Вам. Знову ж таки все залежить від того, скільки і як ви збираєтеся працювати з пилою. Якщо вона потрібна Вам для того, щоб раз на тиждень або тим більше місяць заготовити дрова, то немає сенсу переплачувати за ці функції. Якщо ж Вам потрібно частіше застосовувати для роботи пилу і працювати з нею більш тривалий час, то такі доповнення як антивібраційна система і подвійний фільтр повітря не будуть зайвими. Ну, а якщо Вам доведеться вирушати з пилкою в ліс і валити нею дерева, то Вам просто необхідні всі ці переваги, тому що вони дозволяють працювати з пилкою більш зручно і триваліша.

Звичайно, важко в одній статті розповісти про все, що пов'язано з бензопилами. Вибір пилки не обмежується лише вибором типу, визначенням бюджету і необхідністю додаткових функцій. Дуже багато впливає на вибір споживача. Це як основні характеристики, так і додаткові.