Матеріали і способи обробки фасадів котеджів

Будь-який одяг може багато розповісти про її власника. Фасад будівлі - така ж одяг, але тільки для будинку. І вона теж може багато розповісти про свого господаря: про його колірних і архітектурних перевагах, про його стосунки до самого себе і до життя в цілому.

Купить сотовый поликарбонат вы можете на сайте akrilatzp.com.ua, вас ждут большой выбор и хорошие цены.

Фасад не тільки прикрашає будівлю, але і виконує захисну функцію. Адже він забезпечує тепло- і гідроізоляцію, захист будинку від зовнішніх несприятливих впливів. Однак це лише в тому випадку, якщо господар заздалегідь потурбувався про самого себе, забезпечивши свій будинок такими властивостями.

Теплоізоляція поміщається в проміжок між стіною будівлі і його оздоблювальним покриттям, здійснюється вона за допомогою спеціальних теплоізоляційних матеріалів. Зовнішня оздоблення фасадів котеджів має на увазі забезпечення будинку гідроізоляцією і захист його від зовнішніх кліматичних впливів (пилу, дощу або снігу). Від неї також залежить рівень перешкоди по проникненню ґрунтової капілярної вологи до стін.

Обробка може виконуватися за допомогою штукатурки або з використанням різних матеріалів.

Оштукатурювання - найбільш популярний і поширений вид робіт. Ринок штукатурних сумішей рясніє різними матеріалами, які розрізняються по декоративним і захисним властивостям, а так само за ціною.

Легкість нанесення штукатурки - одне з її позитивних якостей. Основний недолік - відносна недовговічність і необхідність після проведених робіт зробити перерву, щоб штукатурка висохла. Однак це не настільки глобально, адже поки оздоблення фасаду сохне, можна зробити, наприклад, монтаж кондиціонерів або супутникових антен. Середній термін служби практично всіх штукатурних сумішей лежить в діапазоні 15 - 25 років.

До традиційних обробних матеріалів відносяться натуральний камінь, цегла і облицювальна плитка.

Натуральний камінь - найнадійніший в сенсі довговічності і самий декоративно привабливий облицювальний матеріал. Термін служби його практично не обмежений, може обчислюватися сотнями років, але серед недоліків варто відзначити його високу вартість і труднощі монтажу. Облицювальну цеглу, завдяки різноманітності форм і фактур, надає фасаду привабливий вигляд і має досить хорошими теплоізоляційними властивостями. Висока гігроскопічність кілька знижує його переваги, але тут головне дотримуватися правила: облицювання цеглою виробляється від цоколя. І тоді ніяка волога вам не завадить, а ваш будинок буде виглядати як справжній палац!