Металеві мийки для кухні

Метал - мабуть, одна з найбільш поширених основ для кухонної раковини. Ці моделі отримали таку широку славу завдяки незліченним достоїнств і дешевизні матеріалу. Металева мийка може здійснюватися двома способами: штампуванням або зварюванням.

На сайте https://on-za.ua/kukhonnye-moyki/ представлен широкий выбор кухонных моек по очень выгодной цене.

Виріб першого типу, як правило, має невеликі габарити, тому підійде для маленької сім'ї або пари. А ось зварена раковина - більш об'ємна, тому вміщує багато посуду. Але така металева мийка повинна бути проведена в надзвичайно якісно. Інакше будуть помітні зварні шви, які часом псують весь зовнішній вигляд виробу.

Нержавіюча сталь

Стара добра нержавейка відноситься до самих гігієнічним матеріалами. Погодьтеся, це важливо для кухні, зокрема - для раковини. Структура цього металу - однорідна, гладка і виключає пористі освіти. Будь-яка бруд просто не зможе затримуватися на поверхні сталевої мийки.

Нержавійка - дуже міцна і може витримувати великі маси посуду, а також продуктів. Але якщо раковина піддасться впливу надмірної ваги, її корпус може деформуватися. Справа в тому, що кухонні мийки з нержавіючої сталі мають мінімальну товщину. Тому дуже сильного механічного впливу вони можуть і не витримати. Однак ви можете не боятися, якщо упустите на поверхню будь-якої столовий прилад - матеріал ніяк не зашкодить.

Ще одна перевага - це, звичайно ж, стійкість до корозії, а також до високих і низьких температур. Задумайтесь тільки: сталь не втрачає своїх властивостей навіть при 1300 градусах. Тому ви можете сміливо вміщувати в чашу навіть розпечену посуд - кухонна мийка з нержавіючої сталі витримає будь-який нагрів. Незаперечна гідність цього металу - і його низька вартість. Тому купити сталеву раковину для кухні може будь-який росіянин.

емальоване покриття

Емаль для кухонної мийки з нержавіючої сталі - це покриття, яке виконує відразу кілька функцій. По-перше, це практичність. Емалевий шар надійно захищає метал від впливу вологи. Хоча нержавіюча сталь сама по собі рідко піддається корозії, а вже емальований матеріал повністю застрахований від цього явища. Також покриття підсилює стійкість мийки до нагрівання. Але воно має один істотний недолік: легко піддається механічній дії.

Крім функціональності і практичності, емаль володіє ще і високою естетичністю. Сталеві емальовані моделі можуть бути найрізноманітніших забарвлень, що дозволяє легко підібрати раковину для кухні з будь-яким інтер'єром.

Догляд за металевими мийками

Доглядати за кухонним виробом потрібно по-різному, виходячи з конкретної моделі. Так, якщо раковина з нержавіючої сталі не має покриття з емалі, то ви практично нічим не обмежені. Ви можете застосовувати будь-які засоби для чищення: нержавіюча сталь не боїться ніяких миючих речовин. Як показує практика, сталева мийка легко переносить чистку навіть абразивними матеріалами, однак захоплюватися цим все ж не варто.

А ось якщо раковина покрита емаллю, то така поверхня вимагає особливого догляду. Цей матеріал дуже чутливий до різних агресивних хімічних засобів. Чистити емальовану мийку з нержавійки потрібно тільки спеціальними складами і тільки за допомогою м'якої губки. Повністю виключайте застосування кислотосодержащих і абразивних засобів!