Металеві сітки

Відповідність всім вимогам державних стандартів - основна гарантія якості, що виготовляється. А якщо справа стосується будівельної сфери, то тут якість потрібно найвище, особливо на етапі кладок і штукатурних робіт. Для виробництва таких робіт необхідно високої якості часто використовуються так звані будівельні сітки, мають безліч різновидів в залежності від роду виконуваних робіт.

Вам необходима аренда склада в Харькове мы предлагаем широкий выбор на своем сайте.

Отже, будівельні сітки в основному виробляються з металу. На сьогоднішній день існує більше 25 різних видів металевих сіток, особливою популярністю серед яких користуються: дорожня, кладочна і зварна сітки, кожна з яких виготовляється за певною технологією, розробленою з урахуванням сфер застосування і встановлених критеріїв стійкості і міцності.

Так зварна сітка виробляється на спеціальних зварювальних машинах, а завдяки точковим і додатковим хрестоподібним з'єднанням має підвищену міцність і надійністю. Що важливо, витрати на виробництво подібних матеріалів мінімальні, при цьому якість виготовленої конструкції оптимально відповідає всім світовим стандартам. При створенні не надто складно спроектованого будови, зміцнити його можна і самостійно, адже для цього достатньо лише купити зварену сітку , з якої, як правило, не виникає жодних проблем при монтажі.

Сітка кладки проводиться шляхом застосування спеціалізованого методу контактного зварювання, суть якого полягає в використанні хрестоподібних з'єднань, завдяки яким підвищується як якість виробу, так і його міцність. Найчастіше для виготовлення даного різновиду металевих сіток використовується дріт ВР-1. Для того щоб купити кладочную сітку, необхідно розрахувати відповідний обсяг армуючого профілю, а також розміри майбутньої конструкції - це дозволить не помилитися у виборі і створити якісну, довговічну споруду.

Дорожня сітка використовується не тільки для створення дорожніх покриттів, але і для зведення мостів і пристрою аеродромів, тому отримана конструкція повинна мати підвищену стійкість та забезпечувати додаткову стійкість до навантажень. В якості основного матеріалу використовується низьковуглецевий дріт, діаметр якої залежить від деяких дуже важливих факторів, тому перш ніж купити дорожню сітку, варто уточнити тип дорожнього покриття, його товщину і подальший вплив зовнішніх факторів. Якщо з цим виходять труднощі, то краще за все звернутися до досвідченого фахівця.

Для створення різних видів металевих сіток, найчастіше, використовуються різні матеріали і технології, однак остаточний результат гарантує оптимальну міцність і надійність отриманого вироби.