Особливості електромонтажних робіт в квартирі або будинку

Електромонтажні роботи мають свою специфіку і вимагають тільки професійного підходу. І сьогодні, коли звичайна міська квартира або приватний будинок буквально напхані різноманітною побутовою технікою, «розумними» електроприладами і пристроями, необхідно, щоб всі електромережі в приміщеннях були надійними і абсолютно безпечними. Ось чому при роботах з електрикою потрібно запрошувати фахівців, І не виконувати електромонтаж самостійно.

Качественное электрооборудование Вы можете купить на сайте samtorg.com.ua, здесь представлен широкий выбор и хорошие цены.

Спочатку завжди створюється проект електропостачання квартири або будинку. Необхідно визначити групи споживачів електроенергії, розрахувати необхідні потужності і навантаження, скласти схему розводки електричної проводки, при необхідності - систему резервного живлення. У проекті обов'язково вказується, який тип і перетин кабелів і проводів будуть використані при монтажі, спосіб і схема прокладки проводки, яка кількість проводів потрібно придбати.

З електрикою можна обговорить всі деталі по монтажу побутової техніки та апаратури, щоб зробити Найбільш оптимальну і зручну схему електропроводки, а також прокладки кабелів слабкострумових ліній. Наприклад, якщо в квартирі є домашній кінотеатр і є бажання перевести звук з телевізора на колонки кінотеатру, то можна заздалегідь купити оптичний кабель для відео, і фахівець виконає підключення через потрібний роз'єм.

Після проектування і уточнення всіх нюансів можна приступати до монтажу проводки. Електромонтажні роботи включають в себе:

прокладку проводів і установку силових кабелів;
монтаж слабкострумових систем;
монтаж коробок під розетки і вимикачі;
установку різної автоматики;
збірку і установку електрощита;
монтаж спеціальної системи заземлення.


Всі роботи по електрики проводяться і до завершення ремонтно-оздоблювальних робіт, при цьому, після закінчення монтажу обов'язково проводиться перевірка і тестування електропроводки, при цьому діагностика електрики повинна виконуватися фахівцем. Якщо все встановлено правильно, проведена діагностика і електропроводка працює без збоїв, можна приступати до завершення оздоблювальних робіт, після чого доведеться знову попрацювати електромонтажники. Вони проведуть монтаж розеток, вимикачів, різних світильників: люстр, бра, світлодіодів, ламп, спитав, виконають підключення необхідної апаратури, електроприладів та побутової техніки.

Як видно, всі роботи, пов'язані з електрикою, досить складні і специфічні. Після для довгої і безпечної експлуатації монтаж електрики в квартирі або будинку Повинні проводить тільки професіонали, які виконають всі з дотриманням необхідних норм, технічних умов і вимог.