Плановий ремонт кухні

Перед святами або переїздом, а можливо навіть і за настроєм наш інтер'єр піддається метаморфоз - використовується багато тематичних прикрас, теплих аксесуарів, або вирішуємо освіжити окремі приміщення.

Заказать дизайн интерьера вы можете у наших профессионалов.

Але планований ремонт не повинен асоціюватися з нескінченним беспорядком.Невозможно? І тим не менш!

Говорячи "ремонт кухні" - ми думаємо, що це "хаос". відколи плитки, видалення пошкоджених покриттів, заміна меблів, а поєднання домашніх обов'язків з працюючою командою ремонтників - одним словом: драма. А якби було достатньо одних вихідних, трохи участі і обіцянку відсутності обтяжливих приготувань, щоб наша кухня засяяла новим блиском? Виявляється, це можливо!

Стіни і меблі - дует непорушний ...

Вони грають першу скрипку в кожному приміщенні і багато в чому визначають остаточний клімат нашої кухні. Меблі, тому що про неї зараз йде мова, повинна терпіти тут дійсно багато - забруднення, відколи, вм'ятини ... і це тільки частина пригод, які чекають її в кухонній повсякденному житті. Тому не дивно, що після кількох років експлуатації шафи і столи втрачають свій колір і бездоганний зовнішній вигляд. І хоча це відмінний привід для покупки нового обладнання, але частіше за все, у нас на голові, зовсім інші витрати.

Нічого не варто, однак, на шляху, щоб піднятися на висоту своєї творчості і з валиком в руці ... змінити мрію в реальність! Тут на допомогу приходить Фарба і кухонні меблі, відмінно підходить для відновлення елементів з дерева, покритого фарбою або лаком, з ламінату і фанери. Створене покриття стійке до типових забруднень кухні, а поверхня дуже легко містити в чистоті за допомогою м'яких миючих засобів.

Досить знежирити і очистити поверхню, кілька мазків валиком, в 2 шари і на наступний день ми можемо насолоджуватися фасадами в новому дизайнерському кольорі - від класичного білого і чорного, пом'якшених бежевим - коричневим, до яскравої сливи, фісташки і перець чилі!

Але це ще не все. За допомогою Фарби оновимо також настінну керамічну плитку на кухні, завдяки чому, створити модний інтер'єр total look ще ніколи не було так просто.