Поради щодо вибору гарнітури для спальні

Спальня по праву вважається найбільш значущим приміщенням нашої квартири.

Отличного качества фото красивых девушек вы можете посмотреть тут зайдя на сайт.

Саме тут ми проводимо більше половини всього вільного часу.

У спальні можна забутися солодким сном, відволіктися від буденних проблем і повністю розслабитися після важкого робочого дня.

Відповідно, спальний гарнітур в цій кімнаті повинен сприяти здоровому і повноцінному відпочинку.

Пропонуємо вашій увазі 7 професійних порад з облаштування спальні та особливостям вибору спальних гарнітурів, які зроблять ваш домашній дозвілля виключно затишним і комфортабельним.

Рада 1

Одним з головних принципів оформлення спальні є відповідність кількості меблів простору приміщення.

Так, в маленькій кімнаті рекомендується обмежитися ліжком, тумбочкою для телевізора і невеликим комодом для речей.

У великих спальнях - навпаки. Простору кімнату слід змусити меблями так, щоб не було зайвих пустот. При цьому габарити меблів повинні бути пропорційні розмірам приміщення.

Рада 2

У невеликих спальнях рекомендується встановлювати спеціальні ліжка з підйомним механізмом або ліжка-трансформери. Таке рішення дозволить істотно заощадити простір і зробити кімнату набагато затишніше і просторіше. Крім того, сучасні ліжка часто обладнуються додатковим сховищем, а значить, можна буде заощадити трохи простору і на комоді.

Рада 3

Наступна порада полягає в тому, що, перш ніж замовляти спального гарнітура слід ретельно виміряти дверні прорізи у вашій квартирі.

Комусь це здасться смішним, але, повірте, бувало багато випадків, коли куплену в магазині меблі доводилося повертати саме через такого упущення.

Рада 4

Спальне місце повинне розташовуватися в голови до стінки. Причому з обох сторін ліжка необхідно залишити достатній простір для дорослої людини.

Оптимальна ширина такого проходу становить 0.6 - 1 м. В іншому випадку одному з членів сім'ї доведеться постійно перелазити через іншого, що, погодьтеся, не дуже зручно.

Рада 5

У спальній кімнаті рекомендується встановити як мінімум 2 вимикача. Один - біля вхідних дверей, другий - біля ліжка.

Можна також придбати невелику настільну лампу з 60-ватної лампочкою або світлодіодами. Освітлення в кімнаті має бути м'яким і ненав'язливим.

Рада 6

Категорично не рекомендується облаштовувати міні-кабінет в спальній кімнаті. Сама присутність робочого столу або стаціонарного комп'ютера тут буде відволікати вас від відпочинку.

Подібне планування сьогодні дуже поширена і нав'язується багатьма сучасними дизайнерами, проте для повноцінного сну необхідно категорично відмовитися від цієї ідеї.