Проектування будинку з колоди: що потрібно врахувати

Без попередньо підготовленого проекту звести будинок з максимальною точністю дуже складно. Саме тому потрібно замовляти проектування будинку з колоди, завдяки чому вийде ідеальна конструкція, без перекосів, деформації, щілини.

для тех, кто хочет жить в новостройке Greenville Park Подол предлагает самые лучшие дома.

Проектування будинку з колоди: тонкощі процесу

Проектування будинку - важливий момент будівництва. Перший етап - це вибір будівельного матеріалу, а другий - складання проекту. Чому важливо правильно скласти проект? Це не просто інформація, що передає зміст майбутньої конструкції. Це документ, що відображає всі деталі і нюанси. Складання проекту рекомендується довірити професійному архітекторові, який знає з чого почати, як правильно відобразити той чи інший елемент.

Якщо ви вирішили обійтися без підготовленого плану, немає гарантії того, що на виході вийде такий же будинок, як ви і запланували - ідеальний і без відхилень. В результаті, це зайві фінансові витрати. При грамотному проектуванні будинку з колоди, ви економите більше 30% будівельних матеріалів.

Важливий нюанс: всі елементи майбутньої споруди складаються з деталей, виготовлених в заводських умовах. Відповідно до моменту відправки цих частин на об'єкт будівництва важливо переконатися, що всі елементи підходять і доповнюють один одного. Якщо це не так, то після монтажу конструкції залишаться щілини, будинок буде здаватися кривим, нерівним. Уникнути подібної форс-мажорній ситуації допоможе проектування, де чітко видно, де і на якому місці має розташовуватися кожна частина.

Що включає в себе проектування?

Особливість попередньо створеного проекту - можливість з максимальною точністю відобразити модель майбутньої споруди. Сьогодні спеціалізовані компанії готові надати не просто макет, а зробити моделювання в тривимірному вигляді завдяки спеціальним комп'ютерним програмам. Таким чином, ви чітко будете бачити розташування перегородок в будинку, якщо є другий поверх, то положення сходи і інших елементів. Проектування допоможе визначити, де яку кімнату краще зробити, якою буде вітальня, спальня, кухня або кабінет. Створення проекту включає в себе такі етапи:

вибір фундаменту. Все залежить від розмірів будинку і параметрів ґрунту.

стіни. Під час будівництва збірка зрубу проводиться по докладним повенцовим планам.

дах. Найчастіше робиться двосхила покрівля.

Проектування будинку з колоди спростить процес будівництва, ви будете впевнені, що будинок вийде надійним і міцним. Довірити роботу краще професіоналам, адже вони знають, що потрібно врахувати з перших етапів проектування.