Проектування вашого будинку

Процес проектування заміських будинків можна розділити на чотири основні етапи:

Купить Г - образный профиль для плитки алюминиевый на этом сайте по лучшей цене от производителя.

Першим етапом роботи є створення Ескізного проекту. Основне завдання архітекторів і дизайнерів компанії Балтійський зодчий втілити в життя всі ваші побажання до майбутнього будинку. На етапі ескізування дуже важливо чітко сформулювати основні вимоги до дому, в якому ви плануєте жити довгий час - яким він буде, його стиль і атмосферу. Щоб вирішити цю непросту задачу наші фахівці зустрінуться з вами, оглянуть земельну ділянку, на якій планується будівництво майбутнього будинку, уважно вислухають ваші вимоги і побажання. Результатом детального аналізу всієї отриманої інформації буде ескізний проект будинку і прилеглої до нього території. Проект включатиме в себе загальне уявлення про те, як може виглядати ваш майбутній будинок, в тому числі 3D вид, зовнішній вигляд його фасадів та прилеглої до будинку території. В процесі розробки ескізного проекту вам будуть запропоновані різні варіанти зонування внутрішніх приміщень. Ескізний проект створить основу для подальшого проектування, технічного обладнання будинку і території навколо нього.

Другий етап нашої роботи - розробка Архітектурного проекту . Якщо ескізний проект формує загальне уявлення про стилістику будинку і території, до нього прилягає, то Архітектурний проект необхідний для того, щоб детально і всебічно показати, як втілити в життя все задумане. Документація, що входить до складу проекту, гарантує можливість проведення будівельних робіт підрядником і містить конструктивні рішення, а також всі необхідні креслення, плани і розрізи.

Третій етап проектування - розробка Дизайн проекту, Який в повній мірі дасть уявлення про стиль внутрішніх приміщень. До складу проекту, крім візуалізації простору, увійдуть плани приміщень з розстановкою меблів і устаткування, плани підлог і схематична розкладка підлогових покриттів, плани стель з прив'язками та зазначенням відміток рівнів стель, плани розташування розеток, світильників і вимикачів (антени телевізійні, радіо, НТВ, лінії Internet, домофон, телефон), плани розміщення сантехнічного обладнання, плани приміщень зі схемою відкривання дверей, габаритні креслення нестандартних меблів. Спільно з нашими дизайнерами на даному етапі ви будете брати активну участь у виборі меблів і всіх оздоблювальних матеріалів. Результатом вашої спільної роботи стане відомість оздоблювальних матеріалів і меблів із зазначенням необхідних обсягів та кількості матеріалів.