Протиковзкі накладки на ступені

Протиковзкі накладки на ступені являють собою найвищий рівень захисту від можливих падінь на ковзних поверхнях. Вони виробляються з гуми, гуми з пластиком, або гуми із застосуванням алюмінієвого профілю.

Купить алюминиевые противоскользящие накладки на ступени можно на этом сайте по лучшей цене.

Антиковзаюча накладка на ступінь являє собою планку зі спеціального неслизького матеріалу. Її поверхня має особливий ребристий вид, що сприяє значному підвищенню зчеплення, виключаючи тим самим ковзання.

Такий захист встановлюється на самий край ступені для того, щоб запобігати зісковзування ноги з кромки щаблі. Протиковзкі накладки роблять темнішими за кольором по відношенню до відтінку ступені, для того, щоб полегшувати рух по сходах у темну пору доби та в сутінки. Також дане обрамлення здатне візуально обмежувати край ступені. При монтажі застосовується клей або саморізи, в залежності від її виду.

Переваги протиковзких накладок

Гумовий противоскользящий профіль для ступенів має безліч особливих властивостей, що перешкоджає ковзанню навіть при самих різних несприятливих умовах, до яких можна віднести зайву вологість, сильне обмерзання при низьких температурах або надмірно слизьку підошву взуття. До переваг противоскользящего матеріалу можна віднести:

міцність;

надійність;

простоту застосування;

ефективність;

кислотостійкість, довговічність.

На відміну від широко відомих покриттів з грязезахисними властивостями типу "Травка" покриття з гумового профілю не накопичує в собі сніг і бруд.

З недоліків можна назвати лише високу вартість покриття.

Гумовий профіль відмінно захищає від ковзання завдяки природним властивостям гуми, яка виконана на основі натурального каучуку і надає покриттю вельми естетичний вигляд.

Застосування гумового противоскользящего профілю

Застосування захисних накладок має використовуватися на будь-яких слизьких поверхнях і ступенях, де виникає загроза здоров'ю і життю проходять по ним людей. В даний час противоскользящие ступені стали певним стандартом. Пояснюється це те, що в реаліях російського життя потреба в установці протиковзких систем найбільш висока, особливо в холодну зимову пору року. Коли на звичайне покриття потрапляє сніг з вулиці, воно набуває підвищений показник ковзання, а це загрожує великою кількістю травм, як відвідувачів, так і працівників різних установ.

Протиковзкі накладки на ступені перешкоджають ковзанню на зледенілих і мокрих щаблях, а також сприяють очищенню бруду з взуття людей. Вони призначені для установки перед зимовим сезоном. Сфера застосування накладок дуже широка, це:

вуличні входи;

ганок;

тамбури в будівлях, офісах, магазинах.

Тобто гумові накладки необхідно встановлювати в місцях, де відзначається велика прохідність людей.

Антиковзаюче покриття легко і просто встановлюється і демонтується і зберігає поверхню вхідної зони в відмінному стані. Воно може застосовуватися на поверхнях з усіх відомих матеріалів: граніту, металу, мармуру, кераміки, бетону.