Різновиди матеріалів для облицювання фасадів

Існують різні види фасадної плитки, які поділяються залежно від матеріалу, використовуваного для виробництва виробів.

На сайте https://budshopping.com.ua/fasadnaya-plitka/ вы можете купить качественную фасадную плитку по выгодной цене.

Плитка для зовнішньої обробки будівель буває наступних видів:

мармурова та гранітна (натуральний камінь);

керамогранитная;

агломератної;

бетонна;

керамічна.

Якщо здійснюється обробка фасадів плиткою з граніту або мармуру, то застосування подібних матеріалів свідчить про високий статус власника. Ціна виробу становить 2500 руб. за 1 м². Е

го перевагою є довговічність і міцність, а недоліком - велика вага, який ускладнює процес установки облицювання на фасад.

Керамогранітна плита складається з кварцу, шпату і глини. Із зовнішнього боку виріб нагадує природний камінь, володіючи схожими технічними характеристиками. Виконувати облицювання будівель на цей різновид фасадної плитки своїми руками досить складно. Краще все оздоблювальні роботи довірити фахівцям, тим більше вартість виробу є високою.

Вартість бетонних елементів для обробки на відміну від попередніх різновидів є невеликою. Оброблене таким матеріалом фасад характеризується привабливим зовнішнім виглядом, порівняно легким вагою. Робота з ним не викличе жодних проблем навіть у новачка. Для регіонів зі стабільно низькою температурою повітря бетонна облицювальна плитка для фасадів не підходить.

Агломератної матеріал являє собою імітацію натурального каменю.

Він має плавні переходи малюнка, тому вибрати відповідні за текстурою вироби досить просто. Виробництво фасадної плитки агломератної типу здійснюється на основі плазмово-вакуумної технології. Виріб проходить шліфування й полірування. Вартість штучного матеріалу є досить високою - 1500 руб. за 1 м².

Керамічна плитка для обробки фасадів будинків здатна створювати імітацію цегляної кладки, клінкеру або натурального каменю. Доступна ціна матеріалу поєднується з його високою якістю. Він здатний витримати до 150 циклів відтавання і заморожування.

Перевагою керамічної плитки для облицювання фасаду є низьке водопоглинання.

Цей показник в значній мірі збільшує тривалість експлуатації фасадів з керамічної обробкою. Недоліком матеріалу є його низький показник міцності.