Ремонт квартири: як скласти оптимальний план робіт

Якщо ви розраховуєте, щоб ремонт в новобудові , панельному або в будь-якому іншому будинку був виконаний вчасно і без зайвих витрат, то радимо ще до початку робіт розробити детальний план його проведення. Ось приблизна послідовність етапів по ремонту в квартирі.

Компания Будмир предлагает своим клиентам широкий выбор продукции по низким ценам.

Демонтажні роботи. Перший і дуже важливий етап. При капітальному ремонті знімається покриття з підлоги, стелі і стін, знімаються старі вікна, двері. При необхідності, зрізаються радіатори центрального опалення, відвозиться будівельне сміття.

Електромонтажні роботи, заміна вікон. Готуємо стіни для заміни проводки в усіх кімнатах. Не забудьте відшукати і скористатися старим планом розводки вимикачів і розеток. Також на цьому етапі проводиться заміна старих вікон.

Сантехнічні роботи. Установка нових труб і проведення опалення (з монтажем нових батарей), каналізації, труб з гарячою і холодною водою.

Підготовка стін, стелі та підлоги. Грунтовка, шпаклівка, штукатурка стелі та стін, потім заливка стяжки підлоги.

Додаткові роботи по проекту. Монтаж різних перегородок, коробів, установка арок і інші роботи по обробці в квартирі, згідно дизайн-проекту.

Оздоблювальні роботи. Поклейка шпалер, установка натяжних стель, монтаж покриття для підлоги, міжкімнатних дверей, укладання плитки, фарбування і т.д.

Виконання ремонту в квартирі під ключ також, як і окремі оздоблювальні роботи, радимо довіряти фахівцям. Завдяки цьому ви заощадите і гроші, і час, і свої нерви.