​Ремонт турбіни дизельного двигуна

Турбокомпресор являє собою повітряний насос, що обертається під дією турбіни. Остання приводиться в обертання від потоку відпрацьованих газів. При максимальній швидкості лопатки турбіни обертаються майже зі швидкістю звуку. Турбіна і компресор розташовані на одній осі. Компресор засмоктує повітря з вулиці. Він, в свою чергу, проходячи повітряний фільтр надходить у впускний колектор силового агрегату.

Качественный ремонт турбин в киеве, стоимость услуг Вас приятно удивит.

Равлика турбіни в основному виготовляють з чавуну методом відливання. За рахунок складної форми равлики утворюється високий потік повітря, що поступає. В процесі роботи необхідна діагностика і заміна дизельних турбін турбокомпресорів так як зношуються такі елементи:

підшипникові підстави;

опори кільця ущільнювача.

Пристрій компресора не відрізняється особливою вигадливістю. Однак, при литві деталей потрібна точність ливарної виробництва і мінімально можливі допуски при складанні конструкції. Детальніше про пристрій турбіни можна прочитати на сторінці.Пристрій компресора не відрізняється особливою вигадливістю. Однак, при литві деталей потрібна точність ливарної виробництва і мінімально можливі допуски при складанні конструкції. Детальніше про пристрій турбіни можна прочитати на сторінці.

Ресурс турбокомпресора досить великий і перевищує 100 000 км. Кожен завод виробник дає рекомендації по його обслуговуванню і експлуатації. Недотримання таких правил призводить до передчасного зносу турбокомпресора і може спричинити за собою ремонт турбін дизельних двигунів:

використання масел низької якості;

заміна масла не в установлений проміжок;

різкий розгін на холодному двигуні;

засмічення маслоканалов і, як наслідок, збої в подачі мастила.

Сервісна майстерня «Дизель-Майстер» в Санкт-Петербурзі робить професійний ремонт турбіни дизеля. Наші співробітники мають великий досвід і кваліфікацію в даній області. Ми можемо гарантувати вам якість і надійність всіх ремонтних робіт. Щоб дізнатися скільки коштує ремонт турбіни, зв'яжіться з нашими менеджерами. У таблиці нижче вказані приблизні ціни.