Розкішні вікна з модрини

Натуральне дерево для віконних рам - завжди поза конкуренцією, так як це природний екологічний матеріал, що володіє цінними споживчими якостями і незвичайною красою. Серед використовуваної в будівництві деревини є елітні сорти, королевою яких вважається модрина. 

Ремонт і обслуговування метало-пластикових вікон і дверей ви можете замовити на сайті http://servise-okon.com.ua/uk/pro-nas/ якість гарантується.

Досконалість ліственіца для вікон

Модрина набагато перевершує інші породи по вологостійкості і стійкості до грибка і гнилі. Шляхетна деревина надзвичайно міцна і декоративна, тому вважається ідеальним матеріалом для виготовлення віконних рам. У Unilux, коли виробляють дерев'яні вікна з модрини повністю враховуються переваги матеріалу, що надають виробам особливі властивості:

довговічність і конструкційна міцність;

пожежна безпека;

резистентність до атмосферних забруднень і кліматологічних особливостям;

хороша звукоізоляція і здатність утримувати тепло;

ідеальна екологічна чистота і оптимальне якісно-цінове співвідношення.

Конструкційні переваги вікна з ліственіца

Завдяки досконалим технологіям і оригінальним інженерним знахідкам конструкція модринових вікон Unilux володіє вагомими перевагами по комплексу параметрів:

якісний брус з трьох спресованих шарів з гідрошліфовкой і чотириступінчатим фінішним покриттям;

профіль витонченої конфігурації зі зменшеними габаритами елементів палітурки з метою розширення світлового потоку в приміщенні;

прогресивна конструкція спейсеров, що забезпечує відсутність конденсату і відмінну теплозахист;

високоякісна поворотно-відкидна фурнітура з вдалими монтажними схемами майже непомітна і дуже надійна.

Інтер'єрне досконалість дерев'яних вікон з модрини

Естетичність модрини та особлива принадність деревного малюнка роблять інтер'єри з використанням вікон з цього матеріалу досконалими і неповторними. Вишукана деревина вписується в будь-який стильовий напрям квартири або офісу, створюючи ефектні поєднання або контрасти з іншими деталями обробки. Красива природна тональність модрини посилюється лакуванням і відтінків нюансами. Лаконічні рами з утопленими всередину петлями дозволяють милуватися бурштиновим теплим світлом деревини з цікавим малюнком річних кілець.