Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій

На сьогоднішній день практично кожна друга виробнича компанія потребує приміщеннях, в яких можливо розмістити не тільки всю свою виробничу базу, а й готову продукцію, до тих пір, поки вона не піде по точках продажів. І якщо раніше такі виробництва використовували великі складські об'єкти, що залишилися ще з радянських часів, то на сьогоднішній день найбільш популярними були ангари та будівлі, що виготовляються за технологією швидкомонтованих будівель. Такі будови не тільки встановлюються в максимально короткі терміни, але і мають ряд незаперечних переваг, таких як: простота в експлуатації, міцність, легкість монтажу, а також можливість демонтажу і невисока собівартість.

Предлагает своим клиентам ЖК Greenville Park на Подоле самые лучшие квартиры по выгодной цене.

Для порівняння наведемо приклад, що вартість будівництва швидкомонтованих будівель з металоконструкцій в середньому на сорок відсотків нижче, ніж вартість такого ж споруди, зведеного за традиційними технологіями з класичних матеріалів.

Зведення швидкомонтованих споруд здійснюється в три основні етапи. На першому етапі складається проект будівлі. Потім, після затвердження проекту, план відправляється на завод, де здійснюється виробництво металоконструкцій на замовлення і виготовлення окремих елементів будівлі. Ну, і на третьому етапі здійснюється монтаж елементів та збирання споруди, будівництво займає від кількох днів до двох місяців.

Якщо говорити конкретно про ангари, виготовлених за технологією швидкомонтованих будівель, то він являє собою споруду, виготовлене з надлегких конструкцій. Зазвичай ангари використовуються в промислових цілях і як закриті складські площі. Сучасна технологія будівництва дозволяє підлаштовуватися під виробничу необхідність. Якщо раніше під словом ангар мали на увазі холодну споруду, виготовлене з листового металу, який кріпиться на металокаркас, то на сьогоднішній день швидкобудуюємі ангари можуть бути виконані з сендвіч панелей або просто утеплені високоякісними утеплювачами і полімерами, що значно розширює спосіб їх застосування. Власник такої будови може надаватися незалежно від погодних умов, оскільки в будь-який момент має можливість контролювати температуру всередині ангара.

Перше питання, яке часто цікавить клієнтів, що бажають замовити швидкобудуюємі будівлі та звертаються в спеціалізовані компанії з надання послуг розробки, виготовлення і монтажу такого роду будівель, це вартість всіх робіт. Але це не зовсім правильний питання. Вся справа в тому, що в даному випадку ціна складається з величезної кількості нюансів, які кожен клієнт сам визначає для себе. Фахівцями не рекомендується економити на якості матеріалів, з яких вони виготовляються. Адже вся справа в тому, що будь-який, без винятку, будівля є проектом довгостроковим і воно повинно прослужити своєму власникові досить довгий термін.

Однак такого роду будівництво, якість і довговічність будови залежать не тільки від якості будівельного матеріалу, а від якості його монтажу. Дуже важливо, щоб під час збирання були виконані всі вимоги виробника. Ще однією дуже важливою особливістю, що впливає на термін будівництва і вартість швидкомонтованих будівель, є невисока маса конструкцій. За рахунок того, що вага використовуваного металокаркаса відносно невеликий, при будівництві не потрібно робити надміцний фундамент, що економить як час, так і гроші.