Системи відеоспостереження та охоронного телебачення

Системи відеоспостереження та охоронного телебачення (СОТ) є одним з найбільш ефективних способів контролю над офісними, складськими, торговельними та виробничими об'єктами. Залежно від специфіки об'єкта ми застосовуємо цифрові або аналогові камери відеоспостереження. У нас Ви можете на вигідних умовах замовити проектування і монтаж систем відеоспостереження та СОТ. Крім того, при необхідності складається договір на їх сервісне обслуговування та ремонт.

У наш час складно собі уявити функціонування виробничих підприємств, офісних будівель, гіпермаркетів і ряду інших об'єктів без використання в них охоронних систем відеоспостереження. Однією з найпоширеніших серед них є цифрове або IP-відеоспостереження. Цей спосіб контролю над територією об'єкта з моменту свого виникнення впевнено закріпив лідируючі позиції по популярності. Представляємо загальний огляд систем цифрового відеоспостереження із зазначенням основних достоїнств даної технології. Крім того, тут Ви ознайомитеся з повним комплексом послуг по організації цифрового відеоспостереження, пропонованим нашою компанією.

Профессинальное цифровое видеонаблюдение заказать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Замовити комплекс послуг по системам IP-відеоспостереження

ПРИНЦИП ПОБУДОВИ СИСТЕМ IP-ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ ТА ЇХ ПЕРЕВАГИ

Принцип роботи цифрової системи відеоспостереження досить простий для розуміння і сприйняття. Спеціальні камери самостійно обробляють отриманий сигнал без залучення додаткових пристроїв. Тому установка IP-відеоспостереження являє собою порівняно легкий і нетрудомісткий процес. При проектуванні визначається також спосіб підключення цифрового відеоспостереження, який може бути, як провідним, так і бездротовим (мобільний інтернет або Wi-Fi). Камера передає сигнал безпосередньо в мережу, а для забезпечення конфіденційності їй присвоюється IP-адреса, що і послужило приводом до назви системи IP-відеоспостереження.

Важливими перевагами монтажу цифрових систем відеоспостереження на об'єктах є такі переваги цих систем, як:

високу якість переданого сигналу, доступного в різних форматах, використовуваних в повсякденному користуванні ресурсами мережі;

перегляд зображення в звичайному браузері комп'ютера, яке не потребує установки спеціального ПО при монтажі IP-систем відеоспостереження;

відсутність обмежень у відстанях до об'єктів спостереження, що дозволяє одночасно здійснювати огляд різних точок планети;

мінімальна кількість задіяного обладнання, що спрощує обслуговування IP-систем відеоспостереження та предметiв особистого вжитку.

Крім того, установка цифрового відеоспостереження відкриває перед Вами цілий ряд додаткових можливостей. Для цього можуть бути використані IP-камери, наділені такими функціями, як динамік, мікрофон, датчик руху, робота з модемом, відправлення повідомлень і іншим функціоналом, які розширюють можливості користувачів при здійсненні охоронних заходів.