Сучасні технології будівництва комерційної нерухомості

Так, як ринок нерухомості України нерідко грішить невиправдано високими цінами на будівництво комерційних будинків, дана технологія каркасного будівництва істотно спрощує завдання як будівельників, так і замовників. Вона на сьогоднішній день, є видом альтернативного будівництва, повністю відповідає сучасним вимогам та не вимагає величезних фінансових і трудових витрат. На відміну від монолітного будівництва, терміни зведення об'єктів за каркасною технологією в рази менше. Споруди будуються всього за кілька місяців, і мають при цьому цілий ряд якісних переваг, на вiдмiну вiд об'єктів, побудованих з традиційних матеріалів – цегли та бетону. До того ж, універсальні властивості матерiалiв дозволяють використовувати їх для будівництва будь-яких об'єктів комерційної нерухомості з гарантією швидкої окупності.

Переваги замовлення реконструкція будівель і споруд в "Building Decision"

Наявність парку власної техніки і великого штату кваліфікованих фахівців, дозволяє нам гарантувати ряд наступних переваг, які вигідно виділяють нас серед конкурентів:  • демократичні ціни, зафіксовані в нацвалюті;  • укладення офіційного договору;  • наявність сертифікатів та ліцензій;  • якісне будівництво комерційних будинків;  • надання гарантії на побудований або реконструйований об'єкт;  • високий рівень сервісного обслуговування.


Потрібна реконструкція будівель у столиці – звертайтеся до нас на сайт

building-d.com, і ми обов'язково вам допоможемо!

Скільки коштує проектування ангарів та складiв

Вартість роботи розраховується на попередньому етапі, після ознайомлення з технічним завданням, наданим клієнтом і виборі технології зведення. Але на кінцеву ціну проектування складів та їх будівництва безпосередньо впливають бажані клієнтом терміни, обсяг і вид будівельних матеріалів, розмір фінансування. Також враховується віддаленість об'єкта, кількість співробітників в будівельній бригаді та залученої техніки, складність проекту, екологічність майбутнього об'єкта і якість матеріалів.