​Тепла підлога під плитку

У каталозі інтернет-магазину представлений повний асортимент комплектуючих для систем теплої підлоги. Продукція відрізняється бездоганною якістю виготовлення. Аксесуари для електричного і водяного теплої підлоги під плитку пройшли сертифікацію і повністю безпечні. Вироби випущені найбільшими вітчизняними і іноземними брендами, що гарантує стабільні характеристики і тривалий термін служби.От подібної системи нагріву потрібна значна надійність. Сьогодні використовується дві основні різновиди теплої підлоги під плитку, що відрізняються принципом дії, ціною і особливостями монтажу:

Качественный электричиский тёплый пол выбрать можно прямо сейчас, по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

електрична. Має на увазі використання нагрівають кабелів, спеціальних стрічок або плівок з вуглецю (биметалла). Електрична тепла підлога викладена під плитку, не схильний до протікання, займає мінімум місця і простий в монтажі. Така система не вимагає регулярного обслуговування і вкрай безпечна;

водяна. Система цього типу являє собою набір трубопроводів, підключених до системи опалення; в деяких випадках також використовується гріючий провід. Незважаючи на порівняно високу складність і вартість монтажу, водяна тепла підлога, розташований під плиткою, відрізняється економічністю і здатністю деякий час зберігати тепло навіть при відключенні основного теплопостачання.

Причини купити обладнання для теплої підлоги

Наші фахівці знайомі з особливостями підбору, монтажу та підключення сучасної нагрівальної техніки. З нашою допомогою ви зможете купити систему опалення оптимального типу та продуктивності. Ми допоможемо підібрати обладнання як для ванни або кухні, так і для будь-якого іншого приміщення. Всі представлені в каталозі позиції є в наявності.

Всі замовлені комплектуючі для електричного або водяного теплої підлоги під плитку будуть доставлені в мінімальний термін в будь-яке місто. Для уточнення розцінок і термінів зв'яжіться з нами по телефону.