Вибираємо металеві двері

Для комфорту та безпечного проживання останнім часом все частіше споживач віддає перевагу встановлювати в своїх оселях металеві двері. Сьогодні споживачеві готові запропонувати широкий асортимент подібних рішень, які здатні задовольнити запити сучасного споживача. Металеві полотна мають великий спектр переваг, і найважливіше двері володіють тривалим експлуатаційним періодом служби.

По отличной цене купить стальные двери хорошего качества вы сможете на сайте нашей компании.

якість моделей

Пропоновані моделі мають високі показники надійності, безпеки, в поєднанні з вигідними пропозиціями по вартості. На сьогодні споживач може стати власником якісного виробу по найпривабливішою вартості, на багато моделей пропонується знижка, істотно заощаджуючи кошти клієнта.

Що готова запропонувати компанія своїм клієнтам

Компанія пропонує якісні, сертифіковані моделі. Також є можливість замовити двері економ-класу або преміум-класу, за індивідуальними вимірами і власними уподобаннями в дизайні. Фахівці компанії готові зробити доставку товару, і виконати якісний монтаж дверей.

Сучасні двері, характеризуються високими експлуатаційними властивостями, які виділять споживач:

високий ступінь теплоізоляції і звукоізоляції, що дозволяє встановлювати конструкції для вуличних входів;

є висока якість безпеки за рахунок захисних комплектуючих;

наявність товстого металу, захисні, потаємні петлі, виключають можливість зняття полотна;

полотно має пожежобезпечними властивостями;

є високі естетичні характеристики, застосовуючи в обробці різні декоративні матеріали;

універсальність вироби.

При виборі металевих дверей слід не залишати без уваги ще один елемент оздоблення - декоративна панель. Вона значно впливає на довговічність. Як правило, основою більшості декоративних панелей є МДФ, товщина таких панелей 6-16 мм. Від неї залежать шумо- і теплоізоляційні властивості виробу.

Найважливіша складова частина металевих дверей - дверне полотно. Вибір матеріалу, його конструкція залежать від умов подальшої експлуатації.

Найчастіше, металевий лист встановлюється всередині дверного полотна, але щоб підвищити взломостойкость сталеві листи встановлюються з двох сторін дверного полотна.

Ще один спосіб збільшити взломостойкость двері - бетонно-стружкових наповнювач. Саме він в основі броньованих дверей. Такий наповнювач значно покращує якість шумоізоляції вхідних дверей.

Важливим якістю при виборі двері є метал, який повинен відрізнятися товщиною, і рівнем гідної якості. Не варто економити на гідної конструкції, ставитися до вибору варто уважно, враховуючи перераховані вище переваги.