ВИБИРАЄМО ШТОРИ НА КУХНЮ

З давніх-давен йдеться, що красна хата НЕ кутами, а пирогами. Але також вірно і те, що пироги та інші страви вдаються господині куди краще, коли у неї на серці радісно і спокійно, коли вона знаходиться в оточенні гармонії і затишку. А значить, якість «пирогів» прямо пов'язане з дизайном цих самих «кутів». Перш за все, звичайно, тут грає роль інтер'єр кухні.

Сделайте свою кухню уютной вместе с нашими шторами. Вы можете купить готовые шторы на кухню по отличной цене и прекрасного качества.

Крім необхідної сьогодні кожній господині побутової техніки та зручних меблів, затишна кухня немислима без штор. Саме про те, як правильно вибрати штори для кухні , ми і розповімо сьогодні.

ДИЗАЙН ШТОР ДЛЯ КУХНІ

Роздумуючи про те, які штори для кухні вибрати, ми, перш за все, підбираємо оптимальний фасон. Сучасні штори настільки різноманітні, що легко розгубитися. Модні тенденції навряд чи полегшать завдання: вони нітрохи не обмежують нашої фантазії. Однак є параметри, які допоможуть орієнтуватися. І визначаються вони, в першу чергу, практичністю і дизайном інтер'єру на кухні в цілому.

Наприклад, потрібна довжина залежить від розстановки меблів. Якщо підхід до вікна вільний, можна вибрати моделі в підлогу. Якщо ж біля вікна стоїть стіл або інші меблі, або підвіконня використовується функціонально, краще короткі штори або жалюзі. Свої особливості мають штори для кухні з балконом. У такому інтер'єрі красиво виглядатимуть асиметричні моделі, де поєднуються завіси різної довжини.

Штори для кухні-вітальні, просторої і світлої, можуть бути довжиною до підлоги, з досить щільної тканини насичених кольорів, з пишними драпіровками, ламбрекенами, рюшами і бахромою. У маленькій кухні такі завіси будуть недоречні, безглузді, а іноді і небезпечні. У приміщенні з невеликою площею важливо зберегти максимальну освітленість, візуально не обмежуючи простору. У кухнях, обладнаних газовими плитами, треба стежити і за тим, щоб фіранки ні при яких обставинах не потрапили на полум'я.

Найчастіше кухонні штори шиють з простих натуральних тканин (льону, бавовни) з невеликим відсотковим вмістом синтетики. Популярні також віскоза, органза, шифон, поліестер. Головна вимога - зносостійкість. Важливо, щоб штори для кухні легко стиралися і не вигоряли під впливом сонячних променів.