Вибираємо стиль для дизайну інтер

У сучасному світі багато людей хочуть зробити дизайн інтер'єру квартири, в якому б будинку або районі вона не знаходилася завжди можна зробити особливе і неповторне місце. Найголовніше визначитися з вибором стилю, в якому буде оформлено приміщення, а вже підібрати будівельні та оздоблювальні матеріали, меблі та предмети декору труднощів не складе. Отже, які стилі найбільш популярні і актуальні в сучасному дизайнерському світі?

Замовити дизайн інтер'єру будинка ви можете на сайті https://polyakova.biz/, фахівці врахують всі ваші вимоги і побажання.

Класика

Чи не застаріла класична тема завжди буде залучати любителів стабільною і розміреного життя. Цей стиль привнесе в квартиру урочистість, благородство і ошатність. Перевага в дизайні такої квартири віддається натуральним матеріалам, наприклад, дереву чи каменю, а також пастельним, непомітним тонам.

Мінімалізм

Один з найбільш популярних стилів, що пропонує прибрати з квартири все зайве. Строгі лінії, єдність кольору, максимальне насичення приміщення функціональної побутовою технікою, мінімум обробки і декоративних елементів - ось основні принципи мінімалізму в інтер'єрі.

Хай тек

Стиль, що поєднує в собі видиму простоту мінімалізму і затишок класичного приміщення. Основою є гладкі хромовані або відполіровані поверхні, модерновий декор, функціональність, скло і навіть камінь. При цьому стиль допускає наявність колірних акцентів і чіпляється погляд оформлення поверхонь, наприклад, круглі або трикутні картини на стінах.

Кантрі

Якщо хочеться жити в сільському будинку, але при цьому залишатися в місті, то вибирати потрібно саме стиль кантрі. Натуральні матеріали, декоративні елементи ручної роботи, вишиті скатертини та серветки, теплі тони і живі квіти у вазах привнесуть в квартиру природну легкість і свіжість. До речі, якщо за основу оформлення взяти бузковий колір і наситити декор зображеннями і ароматами лаванди, то вийде стиль прованс.

Вибираючи стиль, в якому буде розроблятися дизайн приміщення, слід врахувати побажання всіх членів сім'ї і розташування квартири. Оформлення часто залежить не тільки від фантазії, але і від простих речей, наприклад, на яку сторону виходять вікна.