Види світильників для маленької квартири

Отже, загальні рекомендації по підбору люстри вже описані, час переходити до вибору самих джерел освітлення. При оформленні дизайну маленької квартири слід дотримуватися мінімалізму, щоб розширити наявну площу візуально. Оскільки найкраще в інтер'єрі маленького простору використовувати кілька джерел світла, кращим вибором стануть точкові світильники, вбудовані в стелю. Такі лампи зможуть візуально виділити зони кімнати, що актуально для квартир-студій, де всі функції житла розташовані на одному просторі. А ще вони не будуть візуально робити потоки нижче, як станеться у випадку зі звичайними люстрами.

Купить 3D лампы с логотипом по отличной цене вы можете нанашем сайте.

Другим варіантом світильників для невеликої квартири стануть настінні бра. Якщо розташувати кілька таких однотипних джерел світла в зонах, де функціонально освітлення найбільш важливо, кімната придбає затишний і закінчений вигляд. А, крім того, у випадку з бра завжди можна дати волю фантазії в стилістичному оформленні - вони на відміну від точкового світла не вимагають суто мінімалістичного дизайну. Бра завжди можна замінити настільними лампами на прищіпки , і вишукано обіграти інтер'єр.

Якщо ж за задумом дизайнера в інтер'єрі просто необхідний один центральний джерело освітлення, варто просто вдумливо підійти до вибору люстри. По-перше, краще, якщо вона буде закріплена під самою стелею, а не звисати на довгому шнурі. Крім того, варто звернути увагу на плафони лаконічної форми світлих відтінків - вони не будуть відволікати на себе увагу від загального інтер'єру, світла будуть давати достатньо, і впишуться практично в будь-який стилістичне рішення. Ну і не варто вибирати люстру з кількома габаритними плафонами - краще, якщо він буде один і великий, або ж кілька, але невеликого розміру.