Як поєднати бузковий та зелений в інтерєрі

Поєднання бузкового та зеленого

Які кольори краще всього підходять для інтер'єрів? Вважається, що для інтер'єру відмінно підходить поєднання бузкового та зеленого. Виглядає таке поєднання досить екстравагантно і незвично. На заході подібне поєднання популярно вже давно, і багато дизайнерів використовують його при складанні своїх проектів.

Відтінки зеленого і фіолетового кольорів цілком можна поєднувати різними способами. Наприклад, ви можете взяти світло-зелений тон і поєднувати його з яким-небудь відтінком бузкового.

Тонировку стекол Вы можете заказать на сайте ton-stekol.com.ua по самой выгодной стоимости на сегодняший день.

Якщо ви вибираєте будь-якої світло-зелений відтінок стін, то для меблів можна підібрати будь-який відтінок фіолетового, або бузкового. А якщо для стін ви вибираєте світло-бузковий варіант кольору, то тоді для меблів, а також аксесуарів можна використовувати теплий відтінок зеленого. Вони додадуть відчуття прохолоди приміщенню.

Поєднання насичених зелених відтінків з бузковим цвітом відмінно підійде для дитячої кімнати, особливо кімнати для дівчинки.

Поєднання таких відтінків дуже толерантно до яскравих включень - так, ви можете додати в такий інтер'єр блакитний, білий, жовтий, оранжевий кольори. Але при цьому червоний не цілком підійде для такого інтер'єру.

Один із способів поєднувати зелений і бузковий кольори - використання однаково світлих і ніжних відтінків з однієї і тієї ж палітри (водної та пастельній). При цьому, чим ніжніше будуть обидва кольору, тим краще. В цьому випадку інтер'єр навіть вийде кілька сентиментальним. До речі, дуже багато хто любить саме такі інтер'єри. Це до того ж відмінне рішення для кімнат, які виходять на північний захід, туди, де промені заходу спотворюють кольори інтер'єру. Салатовий і світло-бузковий можуть ефективно протистояти цьому спотворення. Таке поєднання також добре підходить для спальні.

Ви можете також використовувати насичені відтінки зеленого та фіолетового. Їх найкраще використовувати для підлоги, стін, штор або стелі. В цьому випадку у вас вийде сучасний яскравий інтер'єр. Враження ще можна підсилити, використовуючи правильно підібране точкове світлодіодне освітлення. Такі варіанти відмінно підходять для молоді і тих, хто любить все екстравагантне. Але ви повинні бути свідомі того, що яскраві поверхні можуть швидко набриднути.

Подібне поєднання цілком можна доповнювати яскраво-жовтим, білим, яскраво-помаранчевим кольорами. А ось приглушені кольори в такому інтер'єрі будуть «пропадати».

Іноді використовується ще один спосіб поєднання фіолетовий і зеленого - це коли насичений фіолетовий, або бузковий використовуються і для меблів, і для стін. В цьому випадку інтер'єр виглядає незвично, але важкувато. Таке поєднання може підійти для віталень і спалень, якими користуються виключно вечорами, при світлі електрики.