​Як пофарбувати труби

Фарбування труб в квартирі заняття не таке вже й просте, так як цей процес для різних видів і типів труб також різниться.

Перед фарбуванням батареї потрібно спочатку її до цього приготувати. Кожен ріжок потрібно очистити від залишків старої фарби. Робіть це шпателем. Фарба буде очищатися тим легше, ніж старше батарея. Після цього за допомогою наждачним папером зашкурьте батарею. Старанніше всього це треба робити в місцях, де видно іржу. Як можна ретельніше очистіть батарею від пилу, особливо всередині радіаторів. В незручних місцях використовуйте для очищення кисть в 2 см шириною. Коли батарея буде очищена, прогрунтуйте її.

 Купить серебро в р2 по самой выгодной стоимости на сегодняшнй день, прямо сейчас!

Подбайте про те, щоб в процесі фарбування бруд не налипала на кисть, очистіть від неї підлогу. Кюветку з фарбою встановлюйте таким чином, щоб краплі фарби не попадали на підлогу, а капали в посудину, щоб позбавити себе від зайвої праці і не займатися додатковою прибиранням.

Починайте фарбувати батарею з внутрішньої сторони спеціально призначеної для цього пензликом для радіаторів. Уважно працюйте пензлем, намагайтеся дістати до кожного куточка. Знайте, що тильні сторони можна пофарбувати, якщо розвести фарбу розчинником для масляних фарб. Тепер можна приступати до фарбування зовнішньої сторони - це простіше. За допомогою флейц-кисті профарбовують батарею від верху до низу, не шкодуючи фарби. Коли батарея висохне, покрийте її другим шаром фарби.

Новий поліпропіленовий стояк теж підлягає фарбуванню. Перед початком роботи промийте стояк і почекайте, поки він висохне. Для фарбування, так само як і у випадку з батареєю, буде потрібно флейц-кисть. Фарбуйте зверху вниз, намагаючись не залишати пробілів і стежити за тим, щоб фарба не текла. Бо не всі поліпропіленові труби закрашуються рівномірно. Пам'ятайте, що краще брати поменше фарби, частіше вмочуючи кисть, ніж навпаки. Фарбу використовуйте на вибір, або водоемульсійну, або масло.

Труби в санвузлі краще фарбувати в під колір кахлю або стін. Не обов'язково покривати фарбою труби, які заховані і не видно. Для металевих труб відмінним виходом стане антикорозійна емаль, що поєднує в собі такі корисні речі як протикорозійного грунт і перетворювач іржі. Щоб підготувати труби, потрібно вжити необхідних заходів із зачистки їх від старої фарби, ошкурювання і очищення від пилу. Сухі труби починайте фарбувати, розмішавши фарбу. Працюйте так, як вам зручніше, головне намагайтеся робити рівні мазки і не залишати для корозії місця. Щоб труби забарвилися акуратніше, емаль нанесіть двічі.