Як вибрати штори для вітальні

Правильно підібрані штори дозволять якнайкраще підкреслити вишуканість і оригінальність інтер'єру. Красиві портьєри, в процесі пошиття яких використовувалися сучасні декоративні тканини , створять в приміщенні неповторну атмосферу комфорту і затишку.

Компания Boucle на своем сайте https://boucle.com.ua/ своим клиентам предлагает широкий выбор штор, которые можно подобрать под любой интерьер.

До речі, проста заміна штор дозволить швидко і недорого оновити інтер'єр кімнати і трохи змінити її вигляд.

Як вибрати штори для вітальні або декоративні тканини

Дизайнери пропонують нестандартні рішення оформлення житлових приміщень шторами і портьєрами. Примітно, що, на думку психологів, для вітальні необхідно мати два комплекти штор: літні і зимові.

За допомогою цікавих колірних рішень і багатства тканинних текстур можна створити індивідуальне оформлення в головній кімнаті будинку. Важливо відзначити, що вибір кольору виробу також важливий, як і вибір фасону. Штори правильного кольору можуть візуально збільшити простір невеликої кімнати, зробити приміщення більш світлим або ж навпаки затемнити його.

Так, якщо ви бажаєте зробити вітальню кімнату більш суворої, краще вибирати прохолодні тони: сині, сірі кольори. Для любителів світла і тепла ідеально підійдуть всі відтінки червоного, жовтого, помаранчевого. Трохи збільшити простір дозволять білі штори.

При виборі штор і гардин в обов'язковому порядку слід брати до уваги стиль, в якому оформлена квартира. Наприклад, для кімнати, інтер'єр якої виконаний в стилі мінімалізм, найбільш гармонійним варіантом стануть однотонні штори або гардини в квіточку. Що ж стосується інтер'єру в стилі кантрі або прованс, то тут оптимальним рішенням стануть складні портьєри з кистями і численними драпіровками.

Ще одним критерієм, яким неодмінно слід керуватися при виборі штор в вітальню, є матеріал, з якого пошито штори. Дуже важливо щоб тканина була якісною і щільною для запобігання проникнення сонячних променів в приміщення.

Якщо ви вибрали для своєї вітальні однотонні штори в спокійних постільних тонах, тканину такого виробу може мати грубу фактуру. Навіть якщо це будуть штори з мішковини, інтер'єр виглядатиме благородно.

Багато майстрів сьогодні комбінують декілька варіантів тканин при пошитті портьєр, а також використовують стильні аксесуари для штор . Найголовніше - домогтися гармонійного поєднання тканини, кольору, орнаменту із загальним інтер'єром кімнати. Тільки в цьому випадку результат вас порадує.